Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popękany dzbanek x

forumowym chłopakiem zainteresowana

Polecane posty

NAPALONY,NIE NIE ZDRADZILAM!!!!!!!!!!!!!!!!NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!BYLAM ZDRADZANA!!!!!!!!!!!!!!POCZYTAJ SOBIE WYPOWIEDZ KOLEZANKI....TEZ TAK SADZE!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, szkoda życia na marnowanie cennego czasu, w relacji, gdzie ludzie po prostu do siebie nie pasują. Na dłużą metę w związku nie ważna jest rączka, dupa czy też noga, ważny jest? Charakter, temperament, bo kiedyś uroda niechybnie się skończy, i trzeba będzie zagadać, zamienić kilka słów, i co wtedy? Lipton. PS. ze mnie facet 100%, z krwi i kości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej napalona to tobie wolno tu przebywać a twojemu facetowi nie czy to troszkę nie egoistyczne z twojej strony a może teraz chcesz się odegrać za zdradę męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
i pewnie nie uprawiasz seksu bez zwiazku? nie ma co sie zarzekac, zycie pisze rozne scenariusze i jak za pewne wiesz nie latwo sie rozejsc po wielu latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
Spokojnie napalona, nie krzycz. Skoro zdradzał to może znaczy, że nie spełniałaś większości jego oczekiwań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dogadali się w jakiś kwestiach, a może w ogóle źle się dobrali? Temat na dłuższą rozkminę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
kolezka dlaczego zakladasz ze to On mial problem moze napalona34 maza duze mniemanie o sobie? napalona nie krzycz prosze, nie mowie tego zlosliwie bo wiem ze lubisz zyyeabac za nic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę jedynie coś powiedzieć, na podstawie tego, co Ona tu napisała, na tym forume. Żeby naprawdę coś o tym powiedzieć musiałbym znać towarzystwo w realu, obczaić sobie ich relacje itd. Na razie z tego co Ona tu mówi, to On miał problem alkoholowy, żeby nie było, strzelić sobie głębszego na melanżu , normalna akcja, ale jeżeli w związku najważniejsze jest alko, to już nie jest normalna sytuacja, i coś powinien z tym zrobić, ogarnąć się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
napalona to pytanie bylo a jak nie wiem to moze wyjasnij po to rozmawiamy;-) Sprawiasz wrazenie naprawde fajnej laski ale nieco zadufana w sobie jetes i brak ci dystansu, troszke luzu:-D udowodnilas ze mozna milo z Toba spedzic czas kontynuuj to:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejszy byl alkohol i tylko alkohol,a facet pod wplywem alkoholu i to agresywny facet wiemy do czego jest zdolny......wiec prosze przrstancie gdybac i oceniac moje zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli miałem rację, kiedy w związku zaczyna rządzić alko, związek staje się fikcją, a zaczyna patologia. Nie lubię podchodów, więc nazywam sprawy po imieniu. Alkoholizm odbiera rozumek, niszczy szare komórki jak liryczny morderca, ściemniaczy bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gniewam sie napalony,ale nie oceniaj pochopnie ludzi......on dopuszczal sie rekoczynow i traktowal mni jak smiecia......najgorsze jest to ze przez 12 lat bylo super cudownie,dopiero po slubie wszystko sie zaczelo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
napalona ja nie oceniam Ciebie to pytanie bylo.Ale w porzadku nie rozmawiajmy o tym milo ma byc:-) Wspolczuje Tobie i rozumiem ze chcesz o tym zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj alkoholizm jest formą ucieczki, przed czym? O tym najlepiej jest zorientowany Twój były. Z reguły są to problemy, na tle zawodowym, emocjonalnym, psychicznym itd. Alko jest dla ludzi, w rozsądnych ilościach, dla rozluźnienia, na imprezie jak znalazł, ale jak już alkoholizm, to ucieczka, oznaka słabości chwilowej czy też nie, zagubienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
dlugo juz jestes sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rozwodzie 4 lata,2 lata temu bylam w zwiazku z mlodszym od siebie o 5 lat,ale okazal sie niedojrzaly.....po rozmowie o dzieciach zwinal manatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz to przełamać, wiem, że to niełatwe, ale stopniowo trzeba kruszyć powstałe po traumatycznych akcjach uprzedzenia. nie można się łamać, trzeba śmiało iść przez życie, z dozą optymizmu, pozytywnej energii. :) Przede wszystkim, w Twoim przypadku , dobrze byłoby zacząć od obczajenia tematu pod kątem charakteru, partner to nie tylko zawodnik do łóżka, ale też dobry kumpel, ktoś, do kogo masz pełne zaufanie, ktoś kogo rozumiesz bez słów. Jak trafisz na takiego delikwenta, wszystko zacznie się układać, z miejsca odbudujesz swoje zaufanie, w relacje damsko męskie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona właśnie że powinnas znaleść sobie drugiego faceta moja znajoma też miała męża alkoholika bił ja i poniewieral choć mieli już dziecko doszło do tego że w końcu spalił swój dom ona jest już po rozwodzie poznała fajnego faceta a jej syn mówi teraz do niego tato a tamten idiota zapija się pod sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony28
nie mozesz myslec,ze kazdy taki jest ja np prawie w ogole nie pije;-) poza tym nie martw sie na przyszlosc i nie skazuj nastepnego wartego Ciebie czlowieka na podejrzenia i uogulnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz wiedzieć, że przeżyłaś traumę, jesteś Kobietą niewątpliwie zranioną, przez nieodpowiedzialnego człowieka, i jak widzisz nie był to pierwszy przypadek, bo drugi też się zwinął, kiedy tylko usłyszał magiczne słowo - dzieci...W takich przypadkach bardziej liczy się wyrozumiałość, emocjonalna dojrzałość, wsparcie, które facet powinien okazywać Kobiecie, kiedy Ona tego potrzebuje. Na Twoim miejscu celowałbym w taki właśnie target, oczywiście wygląd jest ważny, ale na poważnie, to co wymieniłem wyżej, jest znacznie ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peepe
dzień dobry wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×