Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość popękany dzbanek x

forumowym chłopakiem zainteresowana

Polecane posty

Gość PokerFace85
Napalona kiedy masz jakąś sesje zdjęciową ??? Aż sobie popatrzę na twoje fotki co bym sobie przypomniał jak wyglądasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
eeee no to nie dobrze;) Masz tylu chętnych na potańcówki?? Kurde szkoda, że tak daleko mieszkam bo przydałby się kurs ....... ale towarzyskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
Może to i dobrze bo pewnie byś mnie uwiodła i zamiast tańcować na parkiecie to byśmy tańcowali gdzie indziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PokerFace85
I to jaka modelka. Od razu odpowiadam na Twoje następne pytanie . Nie wyślę bo byś małego zamęczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy...
Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam napalona trzy życzenia jak rybka. Pierwsze: życzę Ci szczęścia, a więc jak poczujesz się szczęśliwa życzenie zostanie spełnione. Drugie: odwołaj to oszczerstwo, że nie jestem w Twoim typie. Trzecie: chcę, żebyś włączyła 15:33, bo to dla Ciebie - rozłożyła kolana i odleciała przy tym. Jeśli Ci się uda, znaczy jesteśmy z tego samego świata i się na Ciebie nie gniewam. To nad morzem - było, minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monte...jezeli chodzi o twoje pierwsze zyczenie to niestety wyglada na to,ze nigdy nie bede szczesliwa,jezeli chodzi o drugie to nie napisalam,ze nie jestes w moim typie tylko,ze,,..widocznie nie jestes w moim typie..,,jednak tego nie moge stwierdzic,poniewaz nie znam cie i nigdy nie widzialam,w trzecim zyczeniu kazales mi cos wlaczyc tylko nie wiem co i o co dokladnie chodzilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy...
Napalona co tam u ciebie ? , widze ze kilka osób stało się tu twoimi sympatykami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, witaj - przejdź kilka wypowiedzi wstecz w naszym topiku i otwórz link. Życzenie drugie: zaliczone. Życzenie pierwsze: beznadziejnie. Bądź szczęśliwa przynajmniej na wakacjach na pięknej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bajkowe otoczenie,a ja sama jak palec...sama pomimo tego,ze pod nosem mam wielu mijajacych mnie opalonych,umiesnionych facetow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy...
to pewnie juz jestes pięknie opalona, no nic z tego, pewnie jakbym zobaczył twoje zdjęcie też bym się nim stał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy...
napalona a kogo byś chciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PokerFace85 czy ty zamęczyłeś swojego małego oglądając zdjęcia Napalonej laski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×