Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carrielilly

z iloma facetami spałyście? ;)

Polecane posty

Gość gość
18l., nie mam chłopaka.W łóżku byłam z 6 , w tym z 5 to przygody na jeden wieczór lub noc .W najstarszym z nic (35l.) spotkałam się dwa razy na randki z seksem a jak jego żona z dziećmi wyjechała na urlop, to przez dwa tygodnie z nim mieszkałam i prawie nie wychodziliśmy z łóżka.Bzykaliśmy się a spałam jak on był w pracy. Teraz mam na oku starszego o rok chłopaka, ślini się do mnie, ale nic nie będę mu ułatwiała, niech się stara a ja będę zgrywała cnotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero z jednym ale na pierwszy raz wybrałam starszego. Mam 16 lat a on 25.Namawia mnie na powtórzenie, zaprasza do siebie na noc lub na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 50 lat, mam drugiego męża i spałam tylko z nimi dwoma. Nie jestem z tego dumna, a nawet przeciwnie, uważam że coś straciłam, ominęło mnie coś. Nigdy nie doradziłaby innej kobiecie wierności, bo my nie możemy by pewne, czy nasz partner jest nam wierny. A kobiety wolne używajcie życia, nie miejcie oporów. Życie tak szybko mija, a później obudzicie się tak jak ja, żałuję, że nie przespałam się tym którego ta naprawdę kochałam, byłam dziewicą i strach mnie paraliżował, nigdy sobie nie wybaczyłam, że nie odważyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 lat, 16 partnerów, ale od 10 lat już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mika
Tylko z moim mężem. Straciłam dziewictwo z nim jak miałam 16 lat i od tego czasu tylko on. Dodam ze maz jest o 13 lat starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammler
Szukam kochanki z łodzi, Ja żonaty 37 lat brunet dyskretny odpowiedzialny kontkt ze mną golf1979@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypadnę blado.. :) lat 28, facetów 2 - obecny mąż i jeden niewypał wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja wypadne calkiem rozowo. 39 l, +50 i dalej licze :) I nie, nigdy niczego nie zlapalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spałam z 11, loda robiłam 15:) samego loda moge zrobic i 16 raz jak sie chetny znajdzie:) ale tylko loda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygać się chce od takich szmacisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 lat, zaczęłam w wieku 17 1. Związek (1 rok) on był też prawiczkiem 2. Krótki związek, facet był seksoholikiem, miał małego i był agresywny więc odeszłam po kilku miesiącach. 3. Kolega, tylko raz. 4. Związek (1.5 roku) on był prawiczkiem, myślałam że to ten jedyny, ale jednak się rozstaliśmy. Myślałam, ze to dużo, ale po przeczytaniu innych komentarzy jakoś to ze mnie zeszło. Nie chciałam zwiększać tej liczby, ale ciągle czekam na tego jedynego. Niczego nie można w życiu żałować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz w wieku 22 lata 5 partnerow i jeden lodzik, obecnie mam 32 lata, w zwiazku 9 lat, troche zaluje ze tak pozno zaczelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaluje, ze tak malo... 6, mam 33, 7 lat w malzenstwie. Dleczego tak malo? Chce przynajmniej 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat, 0. Dodam że jestem bardzo atrakcyjna i miałam wiele okazji żeby sie uprawiać seks, ale nie chciałam, nie potrafiła bym z osoba, której nie kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18l, zaczęłam w wieku 17l. Jeden i taka cyfra zostanie. Jestem z nim prawie 2 lata. Te, które dają d**y na prawo i lewo są g****o warte. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna pantera666
No to ja mam 25 lat i nadal jestem dziewicą :P Mam faceta, z którym jestem prawie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raiaaanagoslingowa
28lat 13facetów. 1i2 to były uczuciowe związki. 12i13tez, w tym z jednym 6lat. Pozostali to było szaleństwo za młodu. Obecnie po ostatnim mam dosyć związków i facetów. Jestem wtórna dziewica ;) Dziewictwo lat 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiaaanagoslingowa
A o dodam,żeBadalamdalam regularnie. Hiv,wzw i inNe. to chyba Normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21, czterech "oficjalnych" chłopaków i trzech nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spalam z jednym i on ze mna jestesmy malzenstwem :D.A jak ktoras spala z dwoma ,trzema itd....to jest prostytutka co tu duzo mowic ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby Twój mąż umarł,zdradził Cię to byś do końca życia z nikim innym sercu nie sprawiała? Nie to nie prostytucja, to wolność człowieka od indoktrynacji kościoła i wmawaiania jak kobieta ma żyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę czyste kobiety. Dobrze że jeszcze takie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey paula mogę być następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię lizac myszkę jest jakąś chętna z pol wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 lat - z czterema. 1 zaluje, bo sobie randkowalismy, ale jakos nie czulam do niego wielkiego uczucia, jednak po dwoch miesiacach dalam sie namowic, bo jakos glupio tak randkowac i bylo beznadziejnie tzn. nie technicznie, bo technicznie to byl lepszy niz reszta, ale zrozumialam ze ja w sumie nic do niego nie czulam, a bez uczucia dla mnie seks'enia nie ma :) Pierwszy raz mialam w wieku 27 lat i nie zaluje, bo taka jestem ze nie potrafie na jedna noc, bo mi to zadnej przyjemnosci nie daje. Dla mnie wszystko dzieje sie w glowie:) Musze powiedziec, ze dziwie sie ze dziewczyny sypiaja z zonatymi, dla mnie to najgorszy szmaciarz, ktorego na dziwke widocznie nie stac. Nigdy bym taka dziwka za darmo siebie nie zrobila. Brzydze sie takimi facetami. JAk czytam komentarze denerwuje mnie rowniez, ze jak facet idzie z czym popadnie i szmaci sie na prawo i lewo, to w porzadku, a jak kobieta to zaraz leca wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczka24
To ten Patrzac na wynki powinnam sie wstydzic czy cos Mam 24 lata jestem z chlopakiem od liceum (ale znamy sie od podstawowki). Tyle razy juz mu proponowalam seks ale on uwaza ze woli jeszcze poczekac. Stwierdzil ze zrobimy to w 10 rocznice (za 1,5 roku). Ciesze sie ze jestem z nimi bo przez to na nikim sie nie zawiodlam. A tak wogole to on juz planuje slub Ps. Tak jestem dziewica a on prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
14:03 wasza miłość jest piękna i czysta. Cuda się jednak zdarzają, w dzisiejszych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie trzeba miec wielu facetow zeby cos zlapac... Ja maialam i nadal mam tylko jednego jedynego od ktorego hpv zlapalam. Mam 25lat i jestem po raku zerowym szyjki macicy bo moj maz sobie szalal wczesniej... Wiec nie p********e, ze trzeba sie puszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×