Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ELza27

Czy wy takze byscie kazaly skasowac zdjecie z neta?

Polecane posty

Gość ELza27

Czytając przed chwilą topik, natchnelam sie na wypowiedz jednej z kafeterianek ze kazala swojej corce skasowac zdjecie tutaj z kafe.Nie wiem ile ma lat , ale zastanawiam sie czy to nie przesada.Man 27 lat i szczerze powiem ze nie mam nic przeciwko zdjeciom tutaj jesli ktos wstawi .No bo co? nk, facebooki, rożne portale są gdzie są zdjecia wiec dlaczego na kafe nie?? Chodzi mi o ten wpis: **ToksycznaKobita .......niech ona siebie wystawia, a ty swoj wizerunek na swoim koncie,o ile chcesz, co niezbyt popieram, zresztą ja swojej córce również nakazalam z kafeteri takze swoje zdjecie usunąć ,bo miala w stopce linka. Nie jestem za tym,aby rozpowszechniac swoj wizerunek w necie*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy robi jak uważa ja też mam w stopce w sumie zdjęcia i jest luz mi to nie przeszkadza ale nie udostępniam każdemu tylko takie wybrane na nk mam blokade zdjęć dla obcych :) a tak poza tym cytujesz toksyczną a wszyscy chyba już tu wiedzą jakie ona ma metody wychowawcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELza27
szczerze powiem że nie wiem, bywam tu sporadycznie wiec nie wiem kto jest gosciem a kto stałym bywalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
Z tego fragmentu wynika, że Toksyczna kazała wykasować SWOJE zdjęcie zamieszczone w stopce loginu, z którego pisała jej córka. Jak ktoś sobie nie życzy pokazywania swoich zdjęć gdziekolwiek to inna osoba nie ma prawa ich wklejać gdzie popadnie. Teraz nawet w przedszkolu podpisuje się zgodę (lub nie wyraża się zgody) by zdjęcia dzieci mogły ukazywać się w lokalnej prasie itp. Ja zgadzam się z ToksycznąKobitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELza27
ale to chodzilo o to ze ona kazala swojej corce skasowac zdjecie które miala w stopce .Nie wiem ile lat ma jej corka , lecz z tego co wyczytalam z to jej corka wlasne zdjecie wrzucila ,nie toksycznej i o to mi chodzi, przeciez jest domena nk, facebook, sympatii, kazdy swoje zdjecie wrzuca ,wiec dlaczego na kafe nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELza27
a moze źle zrozumialam,bo mozliwe ze rowniez na tym zdjeciu byla nie tylko corka, ale i ona.Dlatego sie dziwilam co jest zlego w tym aby tutaj swoje zdjecia wrzucac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmh
Nie każdy wstawia :P mojego nie znajdziesz nigdzie, chyba że przypadkiem znalazłam się na zdjęciu w jakimś artykule, ale to anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak, kazalabym skasowac
TAAK, kazalabym skasowac i moje zdjecie wstawione bez mojej zgody, jak u mojego dziecka zdjecie gdyby wrzucilo do internetu bez mojej zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem matką,ale jednak
wolalabym aby na takie portale jak fora tego typu moje dziecko nie wrzucalo swoich zdjec, od tego jest nasza klasa a nie fora Wiec popieram tamtą mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solemijka
natchnełam...chyba natknęłam jak juz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×