Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bligalim

Angina i wysoka gorączka u 17 miesięcznego dziecka

Polecane posty

Gość Bligalim

Wczoraj lekarz stwierdził u syna anginę, poza wysoką gorączką nie miał innych objawów. Syn rano i wieczorem ma gorączkę ponad 39 stopnii i trudno ją zbić, jedna dawka syropu nie skutkuje, po podaniu go nawet temperatura nie drgnie w dół. Dziś ok 17 syn momentalnie dostał gorączki(ponad 39) podałam czopek nurofenu już przy temp. 38, ale nie podziałał, mały zaczął mi odpływać, więc szybko do wanienki,żeby się schłodził i podałam dawkę nurofenu w syropie, który w końcu zbił temp. Lekarz powiedział,że po 2 dniach brania antybiotyku gorączka powinna ustać,a jeżeli nie to mam koniecznie przyjechać. Czy, któraś mama tak miała, ile ta cholerna gorączka będzie go jeszcze trzymać, bo ja już nerwowo nie wyrabiam. Dziś po 3 dawkach antybiotyku jest gorzej,małego boli gardło, nie chce jeść. Teraz śpi ,ale trudno mu się oddycha i wydaje się jak by mu stała "klucha" w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bligalim
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbb

Warto pomyśleć o MultiTemp jeśli chce się lepszej jakości termometr. Ten nam mierzy temperaturę na czym tylko chcemy, od kubka z kawą, przez gorączkę a kończąc na takich rzeczach jak mleko dla dziecka albo woda do kąpieli...wcześniej to laliśmy córce wodę na wyczucie i raczej nie była happy bo dużo płakała, teraz jest lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina
Dnia 26.02.2019 o 14:55, Gość bbbb napisał:

Warto pomyśleć o MultiTemp jeśli chce się lepszej jakości termometr. Ten nam mierzy temperaturę na czym tylko chcemy, od kubka z kawą, przez gorączkę a kończąc na takich rzeczach jak mleko dla dziecka albo woda do kąpieli...wcześniej to laliśmy córce wodę na wyczucie i raczej nie była happy bo dużo płakała, teraz jest lepiej ;)

Świetny termometr tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×