Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna młoda to ja

grawer na obraczki

Polecane posty

Gość panna młoda to ja

tak na szybciutko , zaraz jedziemy do apartu jaki grawer na obraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy apart, model 210 - ja mam imię męża i datę ślubu - on moje imię i datę :) polecam apart, bo przez 3 lata można zmienić rozmiar obrączki bezpłatnie (co wykorzystałam) - darmowe jest też odświeżanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdgds
Odswiezanie w Aparcie jest darmowe ale tylko jedno w ciagu roku od zakupienia ;] Potem sie placi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
wybralismy z łaciny Ubi tu Ibi ego - gdzie Ty tam Ja ale mam problem przez to ze w mojej sa brylanty moge miec tylko 12 znakow, mozecie cos podpowiedziec z łaciny o podobnej wielkosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryu
Po łacinie, a co Wy z łaciną macie wspólnego? po polsku grawer sobie jak normalni ludzie dajcie, a nie wyszukany napis po łacinie co to nawet jeżyka nie znają i nie mają z nim nic wspólnego:o po co robić taką pokazówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko sie zebrałas
"szybko szybko wymyslcie mi cos bo zaraz jedziemy do apartu" męża też tak wybierałas na prędce? a moze kolezanki ci wybraly? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
jestemsy 7 lat ze soba:] a zawsze mozna cos podpowiedziec co moze i Nam sie spodoba;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domik900
ja tez sie zastanawiam.. Chcemy w polskim jezyku, ale nie date. Na zawsze razem D&M to jedyne co poki co przyszlo mi do glowy, ale nie wiemy jeszcze co wybierzemy moze cos nowego wpadnie nam do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domik900
szukam jeszcze ewentualnie czegos tak by użyć naszych imion, by on miał moje na swojej, a ja jego na mojej. Tylko co do tego imienia jeszcze dodac? moze macie jakies pomysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldfdf:(((((((((((((((
Na Zawsze Twój - Jacek Na Zawsze Twoja - Ola moze cos takiego?? Imiona przykladowe:) albo hmm........ Kocham Cie - Jacek Kocham Cie - Ola W sumie to Na zawsze razem i inicjały też fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
Ja wlasnie tez sie zastanawialam nad wersja: Kocham Cie - M**** Kocham Cie - **** plus daty ale nie wiem, czy sie zmieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna młoda to ja
ogolnie jak nie ma kamykow i jest gładka to wchodzi 22 znaki ze spacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkie jak piórko
ja mam grawer imie moje i imie meza + data i moj maz ma taki sam grawer to przyklad Monika i Daniel 23.08.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slubkalubka
kurcze, mam dlugie imie, ktorego sie nie da skrocic, wychodzi 25 znakow nie liczac kropek w dacie. myslicie, ze sie zmiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś jest mi w stanie polecić solidną firmę, która zajmuje się grawerowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że powinieneś spróbować skorzystać z szerokiej oferty Power Graw http://power-graw.pl/ . Tak się składa, że ich usługi okazały się niezmiernie przydatne, gdy pojawiała się potrzeba wykonania grawerowania, np dla mojej firmy. Swoje usługi wykonują niezwykle fachowo i profesjonalnie, a co najwazniejsze sam grawer jest bardzo charakterystyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×