Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zbereżna

zdradzające mężów!

Polecane posty

Gość Niewierny Mąż 27
Witajcie zdradzające kobiety Może któraś z Krakowa i okolic szuka dyskretnej gorącej erotycznej znajomości ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..do niem mnjknjo!żyję z męzem 28 lat ,zdradzam dopiero odd kilku m-cy!.2i pół roku były tylko korespondencje!pisząc o 25 latach mam na mysli okres w którym bardzo kochałam męża!aż tyle trzeba było aby dojść do pewnych wniosków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem mnjknjo
zbereżna tak bardzo kochałaś meza i tak bardzo maz cie szanował,ze 2 próby samobójcze miałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem mnjknjo
zbereżna w małżenstwie nigdy ot tak nagle nie dzieje się źle. Przez 25 lat zycia na pewno nie miałaś sielanki,więc nie pisz,ze przez ostanie 3 lata dopiero coś sie miedzy wami popsuło. Od zawsze maiąłś źle przy swoim mezu,ale tego moze nie widziałąś,bo byłas pokorna do przesady,a teraz wmawiaszsobie,ze go opusciosz ;-) nigdy od niego nie odejdziesz,bo straciosz prawo do alimentów,bo masz kochanka,bedziesz musiała pozbyc sie połowy majatku i zaczac zycie od nowa.A ty na takie nowe zycie nie masz ani ochoty,ani tym bardziej zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niem mnjknjo
zbereżna No to wybacz,strzeliwłas sobie prosto w stopę tym wyznaniem,ze twoj maz nie splamił sie z abardzo pracą :-) Toś ty głupsza niż sądziłąm :-) Desperatka,która 28 lat tyrała i tyra na meza :-) No to teraz rozumiem,ze twoj maz nie chce rozowdu,mimo,ze masz kochanka :-) A ty,do rozwodu tez nei bedziesz dązyła,bo niestety,nie bedziesz chciała oddac połowy majątku :-) No bo wszystko co w małżenstwie to wspolne,no chyba,ze intercyzę 28 lat temu podpisaliscie :-) Głupia ,stara baba,utrzymywała meza przez 28 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...to dałam Ci powód do śmiechu!pośmiej sie jeszcze!...mnie to nie bawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menoo
wiem ,zdradzacie bo zakazany owoc lepiej smakuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
jeszcze zyja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
?puliczNosc Nabyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pytam
czy z wolNego ruszeNia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, no niby kobiety są łatwe , a tu sami panowie mężatek szukają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galoper
Hej zdradzajace : ) Jest tu moja polowica : ) Tak szczerze to jako facet i ojciec wspaniałego syna Wolałbym nie wiedzieć o zdradzie żony Z prostego powodu Napewno bym od niej Odszedł ,tym samym niszcząc Piękny światnaszego Dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexowna40l-atka
chyba bym taż powiedziala,zależy od sytuacji!autorko,musiał dać Ci w kość ślubny skoro tak się na nim wyżywasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexowna40l-atka
wiesz....chyba Cię rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×