Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajaccccca

czy warto kupić trampolinę dla dziecka????????????

Polecane posty

Gość gość
My na podwórku mamy trampoline i boisko do siatki. dzieciaki są zachwycone. Bardzo długo szukaliśmy siatki, w końcu trafiliśmy na transnet polski producent dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania

Pewnie, że warto. Tylko warto też poczytać o plusach i minusach i wybrać dobrą trampolinę. To mała ściągawka: https://topzabawkidladzieci.blogspot.com/2019/05/trampolina-goliath-olbrzymia-dawka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moje dzieci uwielbialy skakac jak bylismy u kogos. Synek plakal o trampoline ze tez chce miec. Mamy mały ogrodek i cicocia mu sprezentowala taka o srednicy 150 cm. Niby sie ucieszyl a pozniej powiedzial ze to nie jest taka jak u innych ze jest mala..   kazdy ma o srednicy minimum 3metry a my nie mamy na taka miejsca. Czasem synek poskacze ale od swieta, czesciej corka sie taam bawi bo jest mlodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że trampolina to dobry pomysł. Dzieci lubią skakać. Oczywiście nie będzie skakała 24/7. Będą dni kiedy w ogóle nawet na nią nie popatrzy. 

Trzeba też pamiętać o kupnie jakiejś dobrej trampolinie. Te tanie są naprawdę do dupy. Mogą się zepsuć, pęknąć i zrobić dziecku krzywdę. Wiem z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Fabiona
Dnia 24.05.2019 o 17:05, Użytkowniczka napisał:

Wydaje mi się że trampolina to dobry pomysł. Dzieci lubią skakać. Oczywiście nie będzie skakała 24/7. Będą dni kiedy w ogóle nawet na nią nie popatrzy. 

Trzeba też pamiętać o kupnie jakiejś dobrej trampolinie. Te tanie są naprawdę do dupy. Mogą się zepsuć, pęknąć i zrobić dziecku krzywdę. Wiem z własnego doświadczenia.

Dokładnie tak. Ja zastanawiam się nad trampoliną Berg i Goliath. Jedna i druga marka jest bardzo dobra, tylko Berg jest znacznie droższy od Goliatha. Jeszcze się waham, ale pewnie wybiorę Goliatha ze względu na cenę. Solidna i w zasięgu mojego portfela. Szczególnie mammoth - ona ma 365 cm średnicy. W takiej cenie, tak dużej  dobrej trampoliny się raczej nigdzie nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Garczyk

No pewnie że warto teraz dzieciaki trzeba nakłaniać do aktywności fizycznej deseaitsolutions.pl w tym okresie nawet cenowo fajnie to wygląda. Trzeba odciągać dzieciaki od komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×