Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanna Amelia & 14

kafeteryjne familie

Polecane posty

Lucy Windsor "tylko nie narzekaj póżniej że boli." obiecanki cacanki No to się możesz zdziwić kochana,lubię ostrą jazdę tylko do takiej jazdy autostrada musi być wytrzymała :) Więc jak piszesz się na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeerr yyyy że tak powiem ten no ... Blu, monitor co prawda wiele zniesie, ale ja nie należę do testujących jak wiele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia & 25 Blu - przyznaj sie ze chciales po prostu bardziej zainteresowac soba Lucy. Stad ta cala afera i fochy. Nie rajcuje mnie słowne poniżanie mojej żonki, więc tym bardziej nie lubię jak ktoś obcy to robi.Dla Lusi szczery to jakiś fetysz(znowu będzie dym) więc nie wiem czy coś wskóram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, a gdybyś tak spróbował nie mieć problemu ze szczerym skoro Twoja "żonka" go nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
A jesli Twoja malzonke to rajcuje ? Zabronisz jej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy Windsor Blu, a gdybyś tak spróbował nie mieć problemu ze szczerym skoro Twoja "żonka" go nie ma Jest coś takiego kochana jak zazdrość ,ma swoją żonę to niech ją opierdziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 25
Blu - Ty wyraznie nie doceniasz Mistrza Szczerego . On ma ogromne potrzeby...opierdalania kogo sie tylko da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, chyba że tak, Blu ;-) no to ja idę się przespać ze swoim brakiem problemu, a Ty to nie wiem :) gute nacht

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 26
Dobranoc Lucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcyumcy
BluMen orginal to jakis analfabeta pieprzony:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A już myślałem że żona mi do Zimbabwe emigrowała a tu taka niespodzianka wróciłam niedawno, przywiozłam kilka pocztówek dla przyjaciół i rodziny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 26
Czesc PP. Jak egzaminy ? Jakis facet dopytywal sie o Ciebie. Pisal pod nickiem IMO ale nie wiem czy to byl orginal czy podsztw. Chyba podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córuś moja
sierotko biedna. Jak sobie radzisz z tą sytuacja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umcyumcy BluMen orginal to jakis analfabeta pieprzony Jestem wśród SWOICH nie chcę się wyróżniać hehe :p, nawet Mistrz ortografi i dobrych manier ;) pan SZCZERY byki sadzi aż mnie czasem oczy bolą i ....jakoś z tym żyję . I nikt mnie nie pieprzył, czymś takim NIKT się nie może pochwalić :p Spaaaadaj smutasie ,6 godzina i już na kafe, masz ciekawe życie" odważna "pomarańczo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu, to ile lat Ty już ten Deutschland zamieszkujesz? może stąd Twoje duże problemy z rodzimą ortografią? (ja to mam jednak dobre serce - bez dwóch zdań) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(Lucy moja żona ex czy nie ,bo już się pogubiłem :o)Blu, to ile lat Ty już ten Deutschland zamieszkujesz? może stąd Twoje duże problemy z rodzimą ortografią? (ja to mam jednak dobre serce - bez dwóch zdań) Wyobraź sobie dziewczyno że już 15 lat ,ale z przerwami ,więc trochę mniej .12 lat się uzbiera .Co do błędów , piszę szybko i się nie przykładam (nie robię korekty tego co stworzyłem ;) leniwy jestem, można na necie sprawdzić pisownię czy pisać np w WORDzie .Nie będę wszystkiego zwalał na to, że za granicą mam rzadko styczność z językiem polskim ,bo tak jest ale to tylko częściowo prawda że stąd są problemy.Jako moja wirtualna żonka ,faktycznie o mnie nic nie wiesz,dziwny jest ten świat Haha i tu się z panem szczerym wyjątkowo zgodzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko🌻 i spóźnione, ale zawsze szczera życzenia wszystkiego naj. Przeczytałam, że tata ma coś dużego i przybiegłam zobaczyć co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hej blumen...
masz konto na mypolonia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reformo, dziękuję - ledwie powstrzymuje łzy wzruszenia :P Blu, zawsze możesz mi przysłać swój życiorys - o ile nie będzie zawierał więcej błędów ortograficznych niż jeden na linijkę, bo wtedy prawdopodobnie nie doczytam do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
refforma_... Matko i spóźnione, ale zawsze szczera życzenia wszystkiego naj. Przeczytałam, że tata ma coś dużego i przybiegłam zobaczyć co Oj reff reff Głodnemu(głodnej ) chleb na myśli , oprócz sexa Ty o czymś jeszcze myślisz ? :D Dobrze że chociaż o życzeniach dla mamusi nie zapomniałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam, że masz duże problemy i przyszłam z pomocą - a Ty o czym Tatuniu? Bo nie bardzo wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"że masz duże problemy i przyszłam z pomocą" już Ty się dziecko lepiej między mamę i tatę nie mieszaj, no chyba, że to chodzi o ten problem o inicjałach ZS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hej blumen... masz konto na mypolonia A niby po co ? Laski same się w kolejce ustawiają,fajny ze mnie gość (choć skromnością nie grzeszę) :) Do Luśki . Żona powinna być WYROZUMIAŁA !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla swojego skarba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
refforma_... Przeczytałam, że masz duże problemy i przyszłam z pomocą - a Ty o czym Tatuniu? Bo nie bardzo wiem Tylko o CHLEBIE reff ,tylko o chlebie takim prawdziwym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"choć skromnością nie grzeszę" widzę, ze czegoś się od żony jednak nauczyłeś a wyrozumiała nie będę, bo kobieta ma chyba mężczyznę inspirować, mobilizować i podbudowywać, a nie się z nim patyczkować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś wolno te posty dziś wchodzą, więc chyba te inspiracje trzeba przełożyć na inny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×