Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikus1987

Mama szuka pracy

Polecane posty

Gość nikus1987

Odkąd urodziłam dziecko czyli od 2 lat nie mogę znaleźć pracy. Ludzie nie chcą zatrudniać matek. Kocham swoje dzieci i chciałabym żeby mialy wszystko co najlepsze:) Czy słyszał ktoś o jakiejś pewnej pracy przez internet? mogłabym być z dziećmi i przy okazji trochę popracować:) Proszę o pomoc...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie...czy w cv wpisujesz
że masz dzieci? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
skoro nie chcesz zostawić dzieci bez mamy, to może spróbuj jako niania? jakbys sobie zrobiła taki kurs - http://www.biznesszkola.pl/szkola_nian.html - to miałabyś papier na swoją wiedzę i umiejętności, doświadczenie z własnymi maluchami już masz. możesz otworzyć coś w formie 'domowego przedszkola'. bierzesz dwójkę maluchów pod opiekę, jakoś fajnie organizujesz im czas, i kasa wpada na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikjus1987
nie da sie tego ukryć że mam dzieci.na rozmowie kwalifikacyjnej pada takie pytanie i już mam pozamiatane nikogo nie interesuje że dzieci zostają pod opieka dziadków,a poza tym u siebie w ubezpieczeniu mam dzieci...co do pilnowania innych dzieci to nie da rady gdyż nie mieszkam w mieście tylko hmm na łonie natury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaj nowy temat | Szukaj
mozesz zaprosic mnie do waszej sypialni, chętnie wpadne i popatrzę na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no ....
"na rozmowie kwalifikacyjnej pada takie pytanie i już mam pozamiatane " rozumiem że jesteś podłączona pod wykrywacz kłamstw :D kobito naucz się w życiu ścieme walic bo pracy nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodaj nowy temat | Szukaj
nie mozna klamac, ale mozecie mnie zaprosic do swojej sypialni, milo popracujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ywette
Świetne rady - kłamać na rozmowie kwalifikacyjnej gdzie osoba tworzy sobie zdanie o Tobie:/ SZOK Kłamstwo bardzo szybko wyjdzie na jaw. Nie kłamie się w tak ważne jsprawie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×