Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiki mikki

lezaczek - bujaczek jaki macie?co polecacie??

Polecane posty

Gość kiki mikki

podajcie wady i zalety waszych lezaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaaaaawwwww
google.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikki
qaawww jakiś ty mądry/a. Właśnie przeglądam allegro i jest mnóstwo fajnych ale potrzebują opinii mam które mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaaaaawwwww
no chyba, wiesz co jest ważne w takim bujaczku nie? coś taka tępa jest, że leżaczka nie umiesz wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliśmy taki: http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-z-zabawkami-m7344-i2316121621.html dostaliśmy go w prezencie, super był a jedyną wadą jak dla mnie było to, że jest tylko do 9 kg. Znajomi mają taki: http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-t4145-bon-i2319914109.html Też jest fajny i aż do 18 kg tylko ten już nie buja się aż tak jak ten nasz. W tym pierwszym wystarczyło, że synek machał nóżką i leżaczek fajnie się bujał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki mikki
tępa to ty jesteś skoro nie umiesz odp na pytania zadane w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuyty7u89iokiu
Ja kiedy byłam w ciązy tez myślałam o kupnie tego ,bo wiekszość mam to kupuje.Ostatecznie tego nie mam,po częsci powstrzymało mnie mało miejsca w sypialni,swoją drogą że miałam grzeczne dziecko nie rządne noszenia na rekach non stop i wystarczyło maleństwu spanie w wózku jesli byłam w dolnej częsci domu.Mysle ze to zbyteczna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maluszka ___123
my mamy teraz taki jak jugo :) czyli post wyzej... wczesniej był taki do 9kg tej samej firmy ale mały po prostu go rozniósł , pękło w zgieciu . załowałam ze od razu nie kupiłam tego większego...wiec polecam taki od 0 do 18kg -dłuzej posłuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka

Ja mam taki ze sklepu bobozakupy.pl  i jak dla mnie to sprawdza się rewelacyjnie. Bujaczek świetnie nadaje się dla niemowlaka jak i starszego dziecka. Melodyjki bardzo szybko usypiają polecam zajrzeć do nich może jeszcze maja w ofercie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaO
Dnia 26.02.2019 o 17:58, Gość zuzka napisał:

Ja mam taki ze sklepu bobozakupy.pl  i jak dla mnie to sprawdza się rewelacyjnie. Bujaczek świetnie nadaje się dla niemowlaka jak i starszego dziecka. Melodyjki bardzo szybko usypiają polecam zajrzeć do nich może jeszcze maja w ofercie. 

Są, kupiłam niedawno z tego sklepu :) w dodatku są dość tanie, warto takie coś kupić dziecko, bardzo przydatna rzecz naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×