Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julitka3007

zwrot kosztów dojazdu do szpitala

Polecane posty

Moja mama ma zaświadczenie o znacznym stopieniu niepełnosprawności. Miała rozszczepiony kręgosłup w trzech miejscach. Przeszła pierwszą operację. Wtedy też wykryto u niej szpiczak- nowotwór szpiku kostnego. Nie odzyskała sprawności. Ma problemy w poruszaniu się, chodzi o kulach. Oprócz tego co miesiąc jeździ do szpitala na chemioterapię. Bywa też często tak, że pomiędzy tymi wizytami w szpitalu, musi jeszcze zgłaszać się na zastrzyki. Szpital jest oddalony o ponad 100 km. Dowożona jest samochodem, ponieważ nie jest w stanie poruszać się innym środkiem transportu. Czy w takim wypadku może liczy na jakieś dofinansowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polala25
najprościj idź zapytaj do MOPSu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz że jest na to jakaś szansa? Eh...napisałam tylko o mamie,ale jest też chory tata. Jego też wozimy na chemioterapię, bo ma białaczkę szpikową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjny nastroj
a jelsi jezdze do szpitala co 2 miesiace rowniez moge starac sie o zwrot kosztow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka900
Z tego co wiem jest to możliwe. Zależy jeszcze od szpitala. Teraz funkcjonuje wiele różnych instytucji dofinansowujących szpitale. Z racji, że mieszkam w łodzi interesowałam się tym i znalazłam przykładowo http://www.magellan.pl/ warto poczytać i się z tym zapoznać. Może w końcu będzie łatwiej zadbać o swoje zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×