Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Iza1508

Kraków, pierwsza ciąża-przygotowania do porodu i takie tam

Polecane posty

Powróciłam od lekarki, wszytsko wporządku, badania oki. Małego nie badała tak dokładnie dzis , sprawdziła tylko głowke czy w normie, ilośc płynów, łozysko, szyjke czy długa. AA no i wyszło że juz jest głowka w dól!, szok że to juz tak sie wyobracał. za 3 tyg ide znów to bedzie go dokładnie mierzyć, bo to juz będzie 30 tydz. A pózniej troszke pospacerowałam i zleciał cały dzien:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam druga wypłate na L4, także płacą mi w terminie, szkoda tylko ze nic wiecej:P jutro jade do pracy zawieśc kolejne zwolnienie i podpisac jakies papierki, bo ponoc na swieta maja cos więcej dac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak na chwile zerknęłam :) Asia mops jest na os handlowym tuż obok skrzyżowania - przystanku pomiędzy placem centralnym a rondem czyżyńskim. Wnioski tam leżą na stolikach i półeczkach :) Muszynianka fajnie, że synek ma się dobrze i u ciebie wszystko ok. Grzeczny chłopczyk wie, że jego czas powoli zaczyna się kończyć i już ładnie główką w dół czeka :) Moja Ola już w 20 tygodniu była głową w dół a ile wcześniej to nie wiem, ale do końca cały czas tak w brzuszku siedziała. Idę na basen - wreszcie jakiś relaks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj dalej z tego co czuje jest do gory nogami:D co do mrufki nie bylam ale oni na fb maja fajn e rzeczy :) Inka nie mam Sylwi w rodzinie ale to jest popularne nazwisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka na handlowym i w tym miejsc co mowisz jest urzad miasta- wydzial swiadczen socjalnych i tam bylam skladac o becikowe krakowskie i panstwowe a mops jest na teatralnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak malowanie ine będę pisac na jakim jest poziomie bo dostałam szału jak przyszłam rano do domu ....., apisałam Łosiowi ze będe ehhh. Waga mnie dołuje 0,9 kg w tydzien czyli jedyne 12 kg na plusie w łeb sobie strzelic tylko ........ Jeszcze Moja Babcia wczoraj z tekstem jaka jestem grubiutko nosz cholera to połowa 8 miesiaca jaka mam być miss chudości ??? załamka. Co do ksiazki to gdyby nie to ze mi sie wczoraj wylaczyła przez przypadek i nie chciało mi sie szukac pliku to pewnie bym skończyła obecnie 400 strona :D W ogóle ta książka była podobno w biedrze na promocji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc z rana :) My już po badaniach :) teraz śniadanko i kawa :) dziewczyny już wszystko wiadomo ! to co mam na twarzy to od czekolady ... jak nie jadłam to w tydzień wszystko zeszło, a wczoraj nie mogłam odmówić sobie kasztanka i co i całe zaognione ... ale że przed ciążą nie jadłam jej w ogóle niestety teraz mam taką potrzebę ;D bo trzęsę się jak dziecko na jej widok ;) Dziś wielki plan porządków w mojej szafie ! Angel babcie tak mają ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie denerwuj sie!! porozmawiaj z nim ze za chwile bedzie dziecko a to musi jeszcze wywietrzyc sie troche zanim maluch bedzie mogl swobodnie tam mieszkac a kg sie nie przejmuj :) wszystko idzie Ci w brzusio, ja przytylam ponad 20kg a teraz waga jest z przed ciazy, niestety taka kolej rzeczy ze w ciazy kg przybywa i tego sie nie uniknie, a babcia miala na pewno na mysli Twoj sliczny brzuszek :) Dziewczyny juz sie doczekac nie moge jak sie spotkamy :D Inka zastanawiam sie co bym mogla jeszcze wziac co By sie Tobie przydalo a mi lezy (oczywiscie za darmo), napewno cos jeszcze wykombinuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja wiem ze to spadnie predzej czy później ale jak widze te cyferki to mi sie słabo robi . A no i na twarzy też już zaczynam puchnąc bo ludzie mi to już nawet mówią. Dobrze ze jutro zdjęcia bo jesczez troche i obiektyw musiał by być szerokkątny ;> Laski zanim my urodzimy to mozecie porobic listy co która ma chętne się na pewno znajda ;p Ale mleka rezerwuje od Ciebie Asiu i wit od Iwci ;p;p;p Ania to mi tez po czekoladzie wychodzi :) Fajnie Wam z tym spotkaniem dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Muszynianka bardzo się cieszę, ze z Sebastiankiem wszystko w porządku! Aniu - no to sprawa się wyjaśniła! ;-) ale jak się tu oprzeć takim pysznościom! Angel - kurcze Tobie urósł tylko brzuszek - wiec pewnie zaraz po porodzie wrócisz do swojej wagi, nie ma się co martwić! a Babcia pewnie tak w dobrej wierze powiedziała! Co do malowania...to nie dziwię się, że szału dostajesz!!! ale mam nadzieję, ze szybko się z tym uwinie! Wczorajsze gołąbki wyszły pycha!!! Zjadłam przez cały dzień 3! Ale na szczęście waga nie poszła w górę! jednak dzisiaj już ich nie zjem - tylko krupniczek :-) Ale Wam super z tym spotkaniem! Zazdroszczę, ale wierzę, że jeszcze nam się wszystkim uda spotkać! Kurcze ja to mam ostatnio ochotę na jakąś dyskotekę! Brakuje mi już tego - tyle miesięcy nigdzie nie byłam! Tylko teraz trudniej którejś babci dwójkę dzieci wcisnąć!!! A my z rana zaliczyliśmy już spacerek (byłam z nati odprowadzić Kamila na 8 do szkoły) :-), wiec teraz panienka poszła spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania no to jak cie to pocieszy to ja mam uczulenie na czekolode :) nie jem jej juz od ok 2 lat :) coz da sie z tym zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakuska :) ale ja mam teraz na kawę i czekoladę :| mam nadzieję że po ciąży wróci do normy ;) hehehe no muszę się powstrzymać przed świętami ;) żeby jakoś wyglądać :) ja też mam nadzieję że uda nam się kiedyś spotkać :) ja dziś mam zakupy z mamą bo suszy mi głowę już od hohohoho a wiadomo co się zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel dajesz rade z tym czytaniem;) ja wczoraj odpuscilam,bo padlam nie wiem kiedy? Ania wspolczuje tego uczulenia nie wyobrazam sobie nie jesc slodyczy lub nie pic kawy.Mój brat ma podobnie odpuscił i ma spokój z wypryskami. My dzis do 9 lulu takze drzemka bedzie pozno.Dzis kumpela wpada juz się doczekac nie mogę. Kanatika spacerek juz zaliczony podziwiam mi rano ciezko ruszyc zadek;] Muszynianka dobre wiesci oby tak dalej.Moja niunia od poczatku do konca była główką w dół;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się widzi,że zaraz będę musiała 2 częśc wysłac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba tak :d zrobiłam nalot a rczej Moja mam na rosmana i mam pampy ta duza paczkę rozm 2 cena 43 zł za 108 szt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie rozpedzaj sie tak z pampkami bo zwykle jak ktos przychodzi w odwiedziny zobaczyc dzidzie to przynosi pampersy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak radzicie wziąć 1xnewborn i 1x2jki? czy 2x2 i 2x2 właśnie nie wiem kto mnie z czym nawiedzi ;) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziewczyny co do becikowego gminnego to w tym roku juz nie wyplacaja dopiero w 2013 wyplaca zalegle z tego roku bo miasto już kasy nie ma taka informacje dostalismy na os.handlowym wiec te z Was ktore jeszcze nie dostały musza uzbroic sie w cierpliwosc pozostaje nam tylko czekać :) Dziewczynki miejsce i godz spotkania bez zmian? tak pieknie świeciło słoneczko a teraz ciemno sie mi tu robi za oknem oby tylko przed 17 nie lalo bo my nie mamy foli na fotelik a mog gad w gondoli zabrać się nie da Asia o której jedziesz tym 182? ja na Marchołta będę wsiadać mam tu 16.42 byłybyśmy tak akurat :) Angel każda kobieta w ciąży chciałaby przytyc tak jak Ty więc nie marudź dzidzia musi mieć trochę miejsca dla siebie i swoje ważyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mi wystarczyła jedna duża paczka 1 New borne, a potem przez chwilę 2 a najwięcej poszło mi 3! Ineezz ja tez ściągnęłam sobie książkę, ale niestety mam same jakieś hieroglify! BUUUU, a chciałam tez poczytać!!! Bo ostatnio pochłonęłam jakiegoś harlequina w dwa dni! Tak dla zabicia myśli! A co do porannego spacerku, to nie był on z wyboru, ale z przymusu - jutro tez mnie to czeka, bo syn koleżanki chory, a tak to ona rano chodzi z chłopakami! Ale i tak nie mam co narzekać, bo od roku poszłam pierwszy raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi jak mam zaczac podawac maluchom nowe dania? tzn mam na mysli czy jak skonczy 3msc i bedzie szedl mu 4 czy jak skonczy 4msc. Bo widze ze one juz wybredne sa co do mleka i sie zastanawiam czy jak by skonczyly 3msc i zaczela bym po lyzeczce podawac czegos nowego to czy im sie nic nie stalo? esistere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanatika mi otwiera przez Adobe Reader moze sobie sciagnij program,a pozniej sprobuj ponownie.To masz w formacie pfd powinno pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
esistere nie kumam tego rozkladu bo ja bym wsiadala u mnie na kleeberga przystanek i ten autobus nie jest uwzgledniony w rozklad? mam tylko o 16.23 i byla bym o 16.30 u Ciebie na przystanku a nastepny jest o 16.47 i byla bym 16.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie nic z tego nie rozumiem co to do mnie jezdza jakies autobusy widmo? :) a co do jedzonka to sa dopiero po 4 mies no my zaczelismy tydzień wcześniej ale gdzieś czytałam żeby nie zaczynać wcześniej niż 17 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia jak skonczy 4 msc , jeszcze ich brzuszek nie jest gotowy na nowe dania :) Ja wlasnie zaczynam czesc 2 ksiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie mam siły :( Tak mi Ania dzisiaj w kość już dała, że szkoda gadać. To chyba za to, że taka roześmiana była ostatnie 2 dni. Angel wagą się nie przejmuj bo tak jak pisały Dziewczyny po ciąży nic nie zostanie. Ja mam dalej 5kg na plusie ale to dlatego, że zmobilizować się nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×