Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rtu5

Czy ja skrzywdziłam dziecko?? Co robić??

Polecane posty

Gość rtu5

Jestem strasznie głupia... Zrobiłam sobie dziś peeling na twarz i dopiero teraz przeczytałam na opakowaniu, że jest w nim alkohol a przecież wszędzie mówią, że nawet niewielka ilość alkoholu powoduję u dzieci poważne zaburzenia i choroby. Co robić?? Jestem w ciąży, umyłam twarz już chyba z 20 razy ale chyba ten alkohol juz przeniknął do mojego organizmu bo peeling robiłam rano. Powinnam zgłosić się do lekarza? Albo na pogotowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
dobre.....hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redbassss
No nie przesadzaj, przecież nie wypiłaś tego alkoholu, tylko nałożyłaś na twarz peeling z dodatkiem alkoholu, przecież to znikoma ilość, i to nałożona na skórę.Moim zdaniem przesadzasz, jak byś wypiła alkohol, to rozumiem wyrzuty, ale peeling ? Wrzuć na luz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
powinnas isc do psychiatry sie leczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
Złakobieta to ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtu5
Naprawdę powinnam jechać na pogotowie???? Myślałam o tym aby umówić się dziś jeszcze na wizytę u gibekologa. To lepiej ginekolog czy pogotowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam prowo, dziewczyna ma problem to doradźmy jej, tylko właściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
ech, ostatnio to co druga tu ma problemy. a to zapatrzenie w ognisko, ciąża z ręcznika czy spalone garnki. co tam jeszcze było ciekawego? ja rozumiem że można w ciąży przesadzać z obawami i nakręcać się ale jak dla mnie to gin jest odpowiednią osobą do rozwiania wątpliwości. Nie rozumiem schizowania an forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no myślę że ta ilość alkoholu była tak duża że tu już nawet lekarz nie pomoze upiłaś dziecko!!! nie wiem co ci doradzić jedyne co przychodzi mi do głowy to zgłoś się do najbliższego szpitala psychiatrycznego na oddział zamknięty na detoks i tam ci dowalą takie ilości witaminy c że cały alkohol zniknie :D:D a tak serio to wiecie że w psychiatrykach na detoksie dają właśnie nieomalże kilogramami witaminę c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, nie nerwowo, jest jeszcze szansa ze wszystko bedzie w porzadku. Ale musisz zrobic domladnie to co powiem. Zetrzyj 2 I pol duzych marchewek, koniecznie na drobnej tarce. Naloz starta marchewke w miejsca peelingu. Pozostaw maseczke na 2 min 37 sek. Zdejmij. Zetrzyj jablko na grubej tarce, naloz maseczke, zdejmij po 2 min I 37 sek. Marchewke zuzyj do obiadu, jablek dotrzyj, wyszukaj przepis na szarlotke. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtu5
Proszę o poważne wypowiedzi : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale szarlotka jest całkiem poważna, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
jeśli piszesz poważnie to przecież dostałaś poważną odp. zaraz na początku tematu. Na co jeszcze liczysz? A w związku z twoją paranoja alkoholową to wyobraź sobie że jeszcze do niedawna zalecano przy higienie pępka u noworodka stosowanie rozcieńczonego spirytusu. Szok co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesó
PROWO!!! TAK GLUPIE OSOBY JAK AUTORKA NIE ISTNIEJA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×