Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak schudnac???????????

Hashimoto plus niedoczynnosc tarczycy - czy ktos schudl z Was?

Polecane posty

Gość Jagoda65
Ja schudłam ale z pomocą dietetyka. Odnalazłam Panią Małgorzatę Łyżniak przez internet, poczytałam opinię i wydała mi się najodpowiedniejsza i się nie pomyliłam. Schudłam prawie 12kg i o dziwo nie czułam głodu. Jadłam to co lubię - nie była to marchewka z wodą. Polecam jej gabinet dietetyczny www.przyjemnoscjedzenia.pl wszystkim z hashi i problemami z tarczycą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się tylko potrzeba dobrego dietetyka. Ja chodzę tutaj http://lenacor.pl/ do pana Jerzego. Polecam. Już ponad 10 kg za mną, a mam te choroby. Można też online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Mam dla Was propozycję :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barburka

ja schudłam ale tylko dzięki odpowiedniej diecie przygotowanej dla mnie przez dietetyka klinicznego Panią Beatę Ślebzak-Cebulę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia

Od dwóch lat wiem, że mam hashimoto. Wcześniej tyłam, przy wzroście 163 cm miałam 78 kg. Nie pomagało dosłownie nic, nie jadłam dużo i tłumaczyłam sobie, że to z powodu astmy i sterydów doustnych, które przyjmowałam ok 4 razy w roku. Byłam ciągle spuchnięta, nie mieściłam się w ubrania, czułam się jak znacznie starsza zaniedbana kobieta. Kiedy postawiono diagnozę Hashimato zaczęłam brać Euthyrox. Niestety waga nie drgnęła. Myślałam, że tak już będzie zawsze, zwłaszcza że alergia ogranicza mi często aktywność na dworze.

W końcu zaczęłam stosować dietę Montignaca. Jest przyjemna, bo na niej nie głoduję. Po dwóch mies. straciłam 8 kg. Lekarz mówi ,że to b. zdrowa dieta, każdy powinien ją stosować. I ważne jest, że nawet, kiedy mam okresy bez diety np. na all inclusivie, wracam bogatsza o ok 2 kg, a potem szybko waga opada, kiedy zaczynam jeść zgodnie z dietą. 

Jeśli chodzi o ciąże to mam 2 synów, ale też 2 razy poroniłam. Młodszy syn ma 16 lat, lekarz mówi, że choroba była już podczas ciąży i dlatego tak ciężko ją przechodziłam- ciągle groziła mi utrata ciąży. Szkoda,że kiedyś nie sprawdzano w ciąży tarczycy. Chociaż mi tsh podskoczyło na końcu, kiedy choroba była zaawansowana. Pozdrawiam wszystkich Hashimotowców i życzę wytrwałości w walce o zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashimoto

Witam mam nuediczynnosc oraz hashimoto ja akurat chudne nie msm problemow z waga wrecz przeciwnie jestem zaniepokijijona czemu chudne biire letrox50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×