Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MWM

Szycie/ozdabianie ubrań

Polecane posty

Gość MWM

Hej dziewczyny, akurat zaczyna mi się sesja więc oczywiście wymyslam same kreatywne pomysły:D wpadłam na to aby zacząćzajmować się szyciem, widzę, że dziewczyny na wizażu mają swój topic to może i tu się przyjmie. Macie może jakieś strony z wykrojami? chciałabym zacząć od bluzki z baskinką. Albo chociaż jakieś rady od czego najlepiej zacząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opoy
ja również zainteresowałam się szyciem moge cos pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca krawcowa
Cześć :) Tak sobie myślę, że można zacząć od najprostszych rzeczy, żeby się nie zniechęcać ;) Co jakiś czas wychodzi np. Burda "Szycie krok po kroku" - wczoraj udało się mi ją jeszcze kupić. Poza tym w każdej Burdzie są wykroje dla początkujących. W necie jest mnóstwo stron na temat krawiectwa, a wykroje znajdziesz np. na papavero - trzeba się tam jedynie zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowechmury
Moim zdaniem zdobienie ubran jest bardzo spoko. Wtedy ubrania staja sie jeszcze bardziej "nasze" . Ciezko wtedy spotkac kogos kto bedzie tak samo ubrany :P ja swoje bluzki oddawalam do Hafciarni Komputerowej Ślęzak. Łapcie link kochane : http://www.hafciarnia.com/. Polecać chyba nie muszę - inaczej bym nie pisała <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka108
Oj tak! Hafciarnia Ślęzak robi mega robotę. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby któreś z moich ubrań wróciło zrobione tandetnie. Zawsze wszystko wygląda na tip-top :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaczekq
Może laserografika? zerknij na ofertę Hafciarni Ślęzak. Z ich pomocą udało mi się odnowic stare ciuchy i zaoszczedzic pieniadze :P http://www.hafciarnia.com oferte maja dosyc bogata wiec wieeeeele mozna zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dowhatyouwant
Laserografika , cekiny ,koraliki, wytłoczenia , dżety..wszystko to zrobi Ci hafciarnia Ślęzak. Zrobiłyśmy z koleżankami większe zamówienie - efekt? Bardzo zadowalający :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł. Sama się nad tym zastanawiam. Ja bardziej myślałam nad szyciem torebek. Już nawet mam kontakt do firmy www.dkal.pl produkującej dodatki kaletnicze. Co o tym myślicie? Kupowałybyście ręcznie szyte torebki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×