Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strazak 1970

zdrada

Polecane posty

Gość strazak1970
ines patrzac troche bez emocji wyszło ci to wszysko na plus czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
strazaku jestesmy razem ,ja nie wyobrazam sobie ze mogło by bydz inaczej zycie jest takie drogie rachunkitrzeba płacic dzieci wykarmic i wykształcic co do pytania wyzej przeciez ja wybaczyłam nie? dałam szane i łaskawie pozwliłam zostac. co do pytania nie ma to znaczenia jeden raz czy dłuzej , znaczenie ma tylko to ze ponizył mnie i pieprzył inna a ile razy to niewazne,oddaje z nawiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
Codziennie wczesnym popołudniem,przebieram się w stroj batmana kupiony w biedronce oraz dziurawe rajstopy mojej babci,przewieszam przez szyje lorgnon mojego dziadka,po czym z zachowaniem szczególnej ostrożności,cicho i niepostrzezenie niczym oddzialy marines,wykradam się z wynajmowanego mieszkania w bloku,by za chwile odważnie i dostojnie niczym przestraszny struś pobiec do pobliskiego parku celem odświeżającej kąpieli w fontannie.Kiedy już skoncze,leze przyczajony w gestej trawie niczym mlody gepard czyham na moja ofiare.Gdy tylko ujrze przez lorgnon mojego dziadka,babcie wracajaca z zakupow,wyskakuje zwinnie z gestej trawy porastającej park,i z rykiem chorego pterodaktyla rzucam się na ofiare,by czym przedzej wyrywac jej torbe pelna słoneczniku i parowek z biedronki.Nastepnie szybko,bezszelestnie i nie zauważony przez nikogo wracam do mojego lokum w bloku by w spokoju posilic się moim lupem i zawisnąć do gory nogami na balkonie,po czym oddac sie z tej perspektywy obserwacji otoczenia i myslac ze nikt tego nie zauwazy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochote na...
kto ma ochotę na małe co nie co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
Pragne podzielić się z wami moim problemem, który nurtuje mnie od lat i spędza sen z powiek. Otóż nagminnie i nałogowo podkradam się do pacholąt spieszących do szkoły i kradnę im z ciężkich plecaków zeszyty od muzyki. Siadam w ustronnym miejscu i przygryzając z wysiłku język rysuję w pięcioliniach misterne wzwiedzione kutasy. I tu się rodzi pytanie. Czy w takim zapisie klucz wiolinowy jest elementem nieodzownym czy jedynie snobistycznym ozdobnikiem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
ines jestescie razem bo tak jest latwiej ale emocjonalnie juz razem nie jestescie wiec czy oddajesz mu z nawiazka czy poprostu robisz to na co masz ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
tak dla mnie na plus ,zdecydowanie ,ale nie kazda kobieta wyłacza myslenie i,serce i włacza logike co opłaca a co nie ,zostac czy nie . emocje sa przeszkada a a tu trzeba myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
jem kupe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strazak a ile ty miales kobiet przed zona bo wydaje mi sie, ze jezeli czlowiek sie wyszalal przed slubem to potem mu sie odechciewa skokow w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
ines zadowolona jestes z obecnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
example 7 lub 8 napewno nie wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines a powiedz mi czy uczeń przerosł mistrza,bo ja jestem w podobnej sytuacji tylko że to moja żona się dowiedziała o mojej zdradzie,mimo to nadal jesteśmy razem. A i jeszcze jedno czy gdybyś miała dostatecznie dużo kasy żeby żyć bez leku że ci nie wystarczy do 1, to też byś mu wybaczyła,czy pogonila do kochanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
co za kretyni tu zagladaja dojcie popisac powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
robie to na co mam ochote ,z mojej strony nie ma emocji tylko chlodna kalkulacja w miły sposob podana . ok wracam do niwiernego mezusia ,starczy na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
mysle ze kazdemu z nas cos chodzi po glowie skoro zaglada na forum z takim tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
czytajcie ze zrozumieniem ,nigdy nie wybaczyłam tylko pozwolilam zostac zeby zapierdalal na mnie dom dzieci,a nie na dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
ines czyli masz komfortowa sytuacje dom ,rodzina,pozory dla wszystkich i wolnosc z ktorej krzystasz jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
ale kto mi dał szanse na to ? pytam no kto? przeciez ja chciałam inaczej,wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
ines a zle ci z tym teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w zasadzie
dlaczego? z nudów? macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristoff56
ja mam pozwolenie by to zrobic byle z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loollli
do ines "czytajcie ze zrozumieniem ,nigdy nie wybaczyłam tylko pozwolilam zostac zeby zapie**alal na mnie dom dzieci,a nie na dzi**i Jestem w takim związku małżeńskim. Myślałm ze jestem wyjątkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
przystosowalam sie do sytuacji w ktorej znalazłam sie wbrew mojej woli ,dobrze to pojecie wzgledne jest. Do przedmowczyni,patrz a myslałam na poczatku ze tylko ja mam tak narabane ze mu pozwlilam zostac, ale czemu ma bydz wolny od problemow i czerpac z zycia przyejemnosci ,to jest tez jego udziałem.Nam tez sie nalezy za np .lojalnosc i wiernosc do czasu... sami pokzali nam inna sposob pojmowania zwiazku ze mozna inaczej i przeciez to nic ,to sie wytnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
przystosowalam sie do sytuacji w ktorej znalazłam sie wbrew mojej woli ,dobrze to pojecie wzgledne jest. Do przedmowczyni,patrz a myslałam na poczatku ze tylko ja mam tak narabane ze mu pozwlilam zostac, ale czemu ma bydz wolny od problemow i czerpac z zycia przyejemnosci ,to jest tez jego udziałem.Nam tez sie nalezy za np .lojalnosc i wiernosc do czasu... sami pokzali nam inna sposob pojmowania zwiazku ze mozna inaczej i przeciez to nic ,to sie wytnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines, bardzo smutne to co napisałaś ... ale jakże prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEKARZ PARANOIKA
fakt jest faktem ze przysieganie sobie wiernosci i zycie z ta samą osobą do konca dni jest smieszne ! i głupie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb mnb mnb
loollli do ines "czytajcie ze zrozumieniem ,nigdy nie wybaczyłam tylko pozwolilam zostac zeby zapie**alal na mnie dom dzieci,a nie na dzi**i mam nadzieje , ze on jednak czerpie cos z zycia , a ty jestes tylko kims kto dba o jego dzieci ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
ale z czego masz satysfakcje, na co nadzieje? z tego ze zdradza dalej ? moze tak bydz detektywem nie jestem ,nie bij piany to twoj wybor twoje zycie .Tak ja dbam o nasze dzieci a dla niego jestem tylko kims... nigdy tez nie zpominam o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak1970
ines a jak długo wytrzymujesz w takim zwiazku tzn.od momentu kiedy dowiedzialas sie o zdradzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ines_38
bedzie juz 7 lat. Loollii ,zostaw kontakt do siebie chcę cos zapytac, ale nie tu bo burza mozgow zjadla b y nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×