Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Desk@

Wczoraj przyłapałam go - załamałam się.

Polecane posty

Boże Broń od solidarnosci jajników. Tfu tfu tfu brzydze się tym. Solidarnosć to mogą trzymać nawiedzone feministki...Ale jak faceci mają je w d...to musza udawac, że to one ich nie chca. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superesteta
A może jesteś po prostu paszteciara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35latekześląska
To nie kulturalne odmówić kobiecie w potrzebie, co to za mężczyzna. Lepiej go zostaw. Gentelman nigdy nie zostawi kobiety w potrzebie. No ale jeżeli go kochasz - to porozmawiaj szczerze, najgorzej zostawić temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35latekześląska
Chinaski - strzepać można żeby się rozładować - a tu pani miała chęć, a gość odnówił, a następnie sobie strzepał - czy nie rozumiesz sytuacji ? To wyobraź sobie na odwrót. Twoja kobieta mówi - nie mogę boli mnie głowa. Idziesz potem do łazienki a ona onanizuje się np. prysznicem. No i od razu dołek. Mi by nie stanął przez następny miesiąc, a moje mniemanie o osbie spadłoby do 0 i pewnie zwątpiłbym w nasz związek.... Straszne to - wolę sobie nie wyobrażać dalej.... Nic tylko współczuć autorce a nie wypisywać bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co wy wiecie
Desk@ jest świetną dziewczyną a jej chłopak-onanista jest psycholem nie wartym zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnial wol
pozniej juz jest tylko gorzej, wypiedol go z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojomon
ale o co tu chodzi - niech sobie znajdzie innego, tskiego który ją będzie zaspakajał seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Że jak???
Powiedz mu że może "skorzystać z Ciebie" zaproponuj, że "skończycie razem" kiedy zauważysz że kolejny raz się onanizuje??? Czy wy się dobrze czujecie? Trochę godności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzalski
i jak się skończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanarka z lublina
wzruszyła mnie twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×