Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwerfv

zarząd dróg a pozwolenie na mostek (wjazd na posesję) :)

Polecane posty

Gość qwerfv

witam! :) chciałabym się dowiedziec co będzie mi potrzebne (jakie papiery) żeby uzyskac pozwolenie na wjazd na moją działkę? gdzie muszę się udac z czym i co mówic?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nazywa się to
mostek, tylko przecisk. Stosuje sie je gdy są rowy .Nie wydaje mi się, że musisz mieć zgodę, ale zawsze można się zapytać, przecież to nic nie kosztuje. W gminie, starostwie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik1
jaki jest średni koszt budowy (formalności materiały projekty) mostka wjazdowego z drogi krajowej na działkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumię jeśli do np.GDDKiA należy droga od mojego płotu to dlaczego ja mam robić mostek na posesję za swoje pieniążki , czy nie należy to do zarządu GDDKiA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mostek kosztował już tak: 2000 zł projekt, rury + prefabrykowane przyczółki 1700zł i firma która podjeła się budowy weźmie 4000 zł z resztą materiałów. Sprawa toczy się już 6 miesięcy DRAMAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjazd na dzialke z drogi wojewodzkiej-dolnoslaskie-koszt samych papierow 6500 zl,wykonanie samego zjazdu z betonowej kostki 7500 zl. Wszystko trwalo ok 2 lat-urzednicy w tym panstwie sa gorsi od hitlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej krainie jakim jest polska prawo i urzędnicy działają na szkodę i niekorzyść obywateli sam jestem w trakcie starania się o zjazd z drogi wojewódzkiej na posesję po pozornie łatwym początku załatwiania po uzyskaniu od DSDIK zgody na lokalizację wjazdu zaczęły się dopiero schody, geodeta, projekt wjazdu , projekt organizacji ruchu, zgłoszenie na utwardzenie terenu , zgoda na zajęcie pasa drogowego, do tego jeszcze trzeba zgłosić na zaopiniowanie do komendy wojewódzkiej policji a i podejrzewam że i to nie wszystko, i tak sobie myślę w jakim kraju my żyjemy i po co my żyjemy? żeby biegać po urzędach tracić czas, pieniądze, nerwy i zdrowie? jeden nieudacznik zmajstrował bzdurne ustawy i przepisy, kilku następnych te przepisy uchwaliła i cała banda urzędasów je egzekwuje i cieszą się że są ważni i potrzebni(boże litości!) i szczerze mówiąc gdyby nie ta śmieszna nostalgia i rodzina wyjechałbym stąd w inny kraj i nawet bym się za siebie nie oglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mówisz.mam papierologie za sobą.juz że 2 tys. Wsadziłem,projekt 1,5 +paliwo używanie z pracy....Eeee to ponad 2 tys.wczoraj rozmawiałem z moim teoretycznym wykonawca,koszt jego pracy to ok.7 tys.pieprz-ony zjazd pochłonie z dyche a nie jest i tak mój tylko zarządcy drogi.nie pisze więcej bo szlag trafia szybko.przy małych drogach po cichu i w sobotę się zrobi a wojewódzkie to męka i kupę kosztuje nerwów,zdrowia i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taborek
witam ,budowa mostka ,czy też położenie przepustów w rowie pomiędzy działką a drogą powiatową to prezent dla powiatu,za prywatne moje pieniądze, jeśli mam działkę budowlaną i chcę budować czy mieszkać to może pan sobie wykonać lub nie . -To usłyszałe w powiatowym zarządzie dróg w Wołominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×