Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 211288

Samotna mamusia

Polecane posty

Gość 211288

Wychowuję sama 3,5 roczną córeczkę, jej ojciec wolał kolegów, hazard i narkotyki od rodziny. Czuję się strasznie samotna, straciłam nadzieję na szczęśliwą rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem Iogika
No nie mów! Nie wiedziałaś, że jak się zakłada rodzinę z ćpunem i hazardzistą - to o szczęściu rodzinnym można zapomnieć?? Naprawdę nie wiedziałaś??? To u ciebie z logiką coś nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź sobie gówniaro
A ILE JUŻ JESTES SAMA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jej i co teraz?
przegrałas zycie zadajać się z dyskotekowym bad boyem? a teraz wytykaja twój pustostan ? nie żal mi takich idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 211288
on był normalnym człowiekiem jak się poznaliśmy byliśmy cztery lata razem ale odkąd mamy dziecko jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość impresja**
Hej.Ja miałam trochę podobną sytuację.Od pół roku sama wychowuję 3 letnią córeczkę.Mój były też wolał kolegów,browarek a i do pracy nie był za chętny.U nas też się zaczęło psuć po narodzinach dziecka,bo wiadomo,że jak ktoś nie dorósł do bycia rodzicem to zabawa w "dom" długo go interesować nie będzie. Ja również czuje się samotna,chyba jak każda samotna mamusia,ale mam nadzieję,że ten stan nie potrwa długo i w końcu poznam jakiegoś miłego pana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka9109272133
hej, mam syna 2,5 roku. u mnie również była podobna sytuacja... od kiedy przyszedł na świat nasz syn - on definitywnie wolał imprezy, alkohol, dyskoteki no i ... inne dzieczyny. szczerze, wolałam zostac sama z dzieckiem, aniżeli męczyć sie z takim dupkiem jak on. 211288 PAMIĘTAJ! nie Ty pierwsza, nie ostatnia sama zostałaś z dzieckiem ;) głowa do góry, nie wolno się poddawać w takich chwilach, masz dla kogo żyć, pracowć i funkcjonować w tym świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
211288 ja Ciebie doskonale rozumiem!Wkurzają mnie komentarze że nie wiedziałaś przed ślubem!Ja też niedługo zostanę sam!Całe szczęście że nie mam z nią dzieci!Okazała się inną osobą jak już mnie usidliła!Mam tego dość!Rozwód już w krótce!Napewno znajdziesz sobie człowieka który Cię jeszcze pokochai wprowadzi w Twoje życie trochę słoneczka!Ja po ślubie myślałem że związałem się z facetem!Nie wiem co się stało mojej żonie!Masakra!Dobrze się z wszystkim maskowała przez 7 lat!Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×