Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minimiiiiiii

3,5 miesiąca spacerówka?

Polecane posty

Gość minimiiiiiii

witam, mam dzidzie 3,5 m, w gondoli sie przestaje mieścic, ma około 15cm do konca, a i tak sie ciągle zsuwa wdół i ma zgiete nóżki, zastanawiam sie, czy moge juz dzoecko pzełożyc do spacerówki, może na płasko?, dodam,ze moje dziecko jest dosyc duże 8kg i długie, wiec nie bedzie sie chyba czuło niepewnie. zrobiłybyscie tak? i przecież jest juz cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvvvvvvvvvvvvvaaa
nie, nie zrobiłabym tak. zdecydowanie za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimiiiiiii
nawet na leżąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale masz słonia
:-( czym go karmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup przyczepkę do auta
i na przyczepkę ładujcie dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimiiiiiii
karmię go boczkiem i kiełbasą.... piersią, nie jest słoniem, poprostu jest długi wiec tyle waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika...
Jesli spacerowke mozna rozlozyc calkiem na plasko, to moim zdaniem mozna. Niektore spacerowki, aczkolwiek moze nie jest to zbyt popularne w Polsce, moga byc uzywane od narodzin, pod warunkiem wlasnie, ze sa rozkladane calkowicie na plasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimiiiiiii
ok, dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem babcia 4 miesiecznego wnusia i moja cora wczoraj wlasnie pierwszy raz wyszla z wnusiem w spacerowce...on ma 6 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimiiiiiii
tak, mam spacerówkę gdzie mozna dołaczyc tez barierkę i moze spełniac funkcję gondoli, natomiast podłoze nie jest tak proste i stabilne jak mam w innej gondoli. Można na pąłsko rozłożyc ale nie jest tak jak sie powinno wozic np. noworodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie słuchaj zazdrośnic
Ja też miałam takie dziecko chwile temu skończyło drugi rok i już 115cm sobie mieży 18kg Dokładnie w 3miesiącu życia przełożyłam dziecko do spacerówki! Nie miało jeszcze 3,5to był dopiero 3miesiąc miało może już 2,5miesiąca Nie torturuj dziecka w gondoli i tez przełóż zwłaszcza że nasze spacerówki są teraz tak komfortowe że niepotrzebnie masz jakieś obawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie słuchaj zazdrośnic
Ja miałam gondole 80cm ze składanym oparciem i przenigdy dziecko nie chciało mi w niej na płasko leżeć tylko w max półsiedzącej pozycji-zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimiiiiiii
najbardziej mi chodzi o te nóżki, jak spi to ok bo lekko zgiete ale jak sobie lezy bo spo coraz rzadziej, to wiecznie zsuwa się i nogi ma na rancie gondoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvvvvvvvvvvvvvvaaa
2 lata i 18kg?????????? o ja Cięęęęęeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimiiiiiii
co sie tak dziwicie, mój mąż ma 2 metry, wiec dziecko nie jest liliputem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie słuchaj zazdrośnic
2lata i 115cm-to jest dopiero wzrost! że 18kg to nic bo to szczupłe dziecko ale rówieśnikó widzi jakby z góry i szukając równych sobie znajduje 3,4,5latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie słuchaj zazdrośnic
Daj sobie spokój z tą gondolą już! Dziecko się budzi chce się wyciągnąć a tu nie ma gdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimiiiiiii
dokładnie tak zrobię, przełoże na próbę i zobaczę. a co do tycia, moje dziecko, ma 73 cm wiec 8 kg to normalna waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnfkhfuijshtujfh
Ale z was dziwne baby Nie ważne ile dziecko ma. jesli jest już w miarę duże, to jasne że można do spacerówki jesli rozkłada się dosc mocno. mój syn trzymal sam głowę jak mial 4 miesiace i wozilam go w spacerówce na poł leżaco - nic mu nie jest. I 8kg to wcale nie grubas jesli jest wysoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie słuchaj zazdrośnic
Ja tam nie widzę grubych dzieci w wieku do 2lat Są tylko niskie i wysokie te niskie są grube a wysokie szczupłe dopiero później po 4-5roku życia zaczyna się rozrastać tkanka Do drugiego roku wciąż jeszcze powstają komórki tłuszczowe zatem werdykt kto będzie właścicielem jakiej ich ilości jeszcze nie zapadł. Poza tym większośc dzieci po 1roku życia wyhamowuje z apetytem a po 1,5roku jeszcze bardziej zwalnia żeby po2roku jeśc poprostu niewiele-i to wystarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimiiiiiii
moj syn jest tylko na piersi, i karmię go wcale nie co 5 minut, je normalnie co 3-4 godziny. jest duzy, wygląda na 6m,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnfkhfuijshtujfh
Nie kazda kobieta rodzi krasnala. Poza tym waga uzależniona jest od wzrostu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i tak...
Autorko mój synek również w tym wieku ważył 8 kg a w spacerówce wozilam jak miał 2 miesiące bo w gondoli mi się nie mieścił. Karmiłam tylko piersią. Nie słuchaj zazdrosnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gondola dla takiego małego
dziecka???chyba żartujesz:o robienie na siłę z dziecka starszego niż jest. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko
jasne , ze przekładaj i patrz na wygode swojego dziecka , a nie na opinie innych mam.. Dziecku nic nie bedzie , ludzie, przeciez w foteliku samochodowym tez nie jest jak w gondoli w wózku, czy w lezaczku , a kazda w foteliku dziecko wozi, prawda ? Popatrzcie troche dalej niz wlasny zascianek , istnieja kraje gdzie noworodki wozi sie od urodzenia w spacerówkach- parasolkach ! I Dzieci zyją i nie sa ani garbate, ani krzywe ! To , ze wy tego nie stosujecie , nie znaczy ze jest to złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnimiiiiiiiii
tak sie składa,ze kocham swoje dziecko, ale zeby nie robic z niego starszego mam mu kazac lezec z pokurczonymi nóżkami??? ja nie chce go wkładac do spacerówki bo mi sie znudziło. tylko dla jego wygody. Moja gondola jest i tak z tych dużych bo mam roana i bardzo lubie ten wózek, bo jest mega wygodny i lekko sie nim jezdzi. Mam tez drugi który kupiłam z myslą jak zacznie siedziec, a tu zonk bo on sie juz nie miesci w gondoli! a propo fotelikow, w mojej spacerówce jest mega wygodniej niz w foteliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnimiiiiiiiii
a może mam kupic drugi głeboki na kolejne 2-3 miechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te foteliki
na stelazu to w ogole zenada-nie wazna wygoda dziecka, tylko jakas glupia moda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie ma sensu kupować kolejnej gondoli na 2 miesiące. Ja miałam gondole emmaljungi, miała 80 cm i jak mały miał 4 miesiące to ledwo się miescił a po drugie nie chciał w niej leżec bo chciał obserwować świat. Przełożyłam go w 4 miesiącu do spacerówki i spacery znowu są przyjemnością a nie ciągłym wrzaskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×