Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minimiiiiiii

3,5 miesiąca spacerówka?

Polecane posty

Witaj, moj synek miał 4,5 miesiąca jak przełożyłam go do sportówki. Nienawidził gondoli, bo nic nie widział, a poza tym średnio się w niej mieścił jak twoje dzieciątko. jeżeli masz rozkładaną sportówkę do pozycji leżącej to dlaczego nie:0 jest ciepło i napewno nie zaszkodzisz szkrabowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze jedno. Nie słuchaj na tym forum mam , że masz grube i duże dziecko. Mój synek też tak szybko rósł i przybierał na wadze. Na forum zostałam skrytykowana, że tuczę dziecko a teraz mały ma za 4 dni rok a jego waga stoi od 3 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnimiiiiiiiii
ja sie nie przejmuję heheh, on jest wysoki to i waga słuszna. Moje dziecko jest szczupłe, nie jest tzw,. michelinem hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście, że nie ulegasz presji forum.... Zdrówka dla dzidzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może...
Autorko jak ja bym słuchała wszystkiego co tu piszą na kafe to bym chyba oszalała. Rób jak Ci instynkt dyktuje, ja tu już nie raz zostałam zwyzywana od wyrodnych matek, np. tylko dlatego że wyjechałam w ciąży na wczasy za granicą. Na piersi nie ma możliwości żeby dziecko podtuczyć. Na pewno jesteście pod kontrolą pediatryczną i gdyby coś było nie tak to lekarz zwróciłby Twoją uwagę. Ale wiesz na kafe to czasem mamy mądrzejsze od lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sieci glupoty
Czasami żałuję że przypadkowo czytam taką głupią krytykę . Oj żałuję bardzo. Kobiety nie czytajcie tych głupot co wypisują na wasze dzieci np. że są za grube i tak dalej, bo nie warto. Mama dla dziecka jest idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×