Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zabłudowianka

Bobrowa dolina

Polecane posty

Gość zabłudowianka

mam zamiar zrobić wesele w bobrowej dolinie,nie słyszałam żadnych opinii ,był tam ktoś na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na weselu w Bobrowej Dolinie i bardzo nam (mi i mojemu mężowi) się podobało. Piękny lokal, ładnie zaaranżowana sala bankietowa. jedzenie pyszne, w dużych ilościach i ładnie podane. Obsługa bardzo miła i sprawna. A do tego bardzo ładna okolica. Polecam zostać tam na na noc i spokojnie odpoczywać po imprezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bobrowa jest spoko. Byłam tam na weselu i naprawdę byłam zachwycona od samego początku. Piękna okolica ładny obiekt, gustownie przygotowana sala bankietowa. A później było już tylko lepiej. Pyszne jedzonko, miła obsługa. Po prostu super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym hotelu byłam ostatni na sylwestra i bardzo mi się podobało. Mój maż zrobił mi prezent i zaprosił mnie na weekend do tego hotelu i na sylwestra. Świetnie się bawiliśmy. Smaczne jedzenie miła obsługa. Pokoje przytulne i czyste. Spokojnie można się bawić w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel Bobrowa Dolina jak dla mnie jest idealny na tego typu imprezy. hotel położony w klimatycznym parku. Sam budynek jest też ładny i gustownie udekorowany. Do tego super sala bankietowa. Jezeli chodzi o jedzenie to po prostu palce lizać. Obsługa bardzo sympatyczna. Miejsce godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowinka
Bardzo fajne miejsce. Byłam tam jako gość i nie dość, że świetnie się bawiłam, to jeszcze smacznie pojadłam. Nocleg mieliśmy na jedną noc ale było wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obomka
organizowałam tam niedawno komunię, nie wesele co prawda, ale jestem super zachwycona i pozytywnie zaskoczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tominni
Polecam, fajne miejsce, byłam tam jako gość weselny i wszystko było ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binnu
A jak wyglądają tam kwestie organizacyjne? Jak cenowo? Planuję na 2 połowę przyszłego roku wesele i właśnie ten lokal mam na swojej liście jako pierwszy i tam chcę organizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukulinka
Świetne miesce! rok temu mieliśmy tam ślub a miesiąc temu wesele siostry męża. Jeżeli chodzi o wszelkie ustalenia to najlepiej zadzwonić ale ogólnie nie ma żadnych problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuszkaBuszka
organizowałam tam chrzciny - wszystko super udało się załatwić, dodatkowo na przyjęciu miało być sporo dzieci, a że pogoda dopisała to można było spędzić czas też na świeżym powietrzu bo lokalizaca est super, a działka bardzo ładnie utrzymana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabłudowianka
Byliśmy ostatnio na weselu w bobrowej dolinie, jedzenie przyzwoite, ale ilość wołała o pomste do nieba, po 22 już kelnerzy nie donosili, a na stołach pustka, goście szybko się zmyli, a my z mężem musieliśmy pojechać do kfc, aby uzupelnic swoje pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaoszczędzić na ślubie i zapisać się do rocznej DARMOWEJ szkoły na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2, 790-400-178. Zapraszamy także na naszego facebook.pl/novacebydgoszcz ! Pozdrawiamy NOVA Centrum Edukacyjne Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenie pyszne duze porcje obsluga profesjonalna szczegòlnie panie aga z za baru agnieszka orazmarcin I kamil brawo tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkiii
niedawno byłam tam! :) super miejsce. Co prawda nie na weselu a na chrzcinach ale razem z noclkegiem i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolkas
bobrowa to fajny lokal, mamy zaklepany tam termin na chrzciny syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarbarkaWoj
polecam... sala jest przepiękna... byłam tam na weselu latem i było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezycowa

Ta Bobrowa w zabłudowie to spoko miejsce. Mieliśmy w tym roku tam wesele i nie było problemów. 🙂 a wręcz bardzo pomocnie i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestsuper

Polecam! Zdecydowanie polecam - piękna okolica i sam lokal cudowny. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iris1233

Nocowałam tam przejazdem. Bardzo pozytywne wrażenie, fajne miejsce a i ceny niskie. 😉 Zasługują na pozytywną opinię, szczególnie, że obsługa na recepcji niesamowicie miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikil

Polecam. Byłam gościem na weselu w tym lokalu + miałam tam pokój. Wszystko super, pokój czyściutki, łazienka też. Samo wesele dopięte na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariel

Przyjemne miejsce, byłam tam jako gośc na przyjęciu, ale sama teraz chciałabym tam zorganizować imprezę. Jedzenie było pyszne, nie wiem na ile można u nich wybierać menu, ale mój zestaw był wysmienity, wszystko dobrze przyprawione. Poza tym lokal samw  sobie jest świetny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizi

Polecam! Super miejsce, bardzo ładna okolica no i ludzie, z którymi można się dogadać, organizacja na wysokim poziomie. Dużym plusem są ceny 🙂 Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaO

Miałam tu wesele! Było WSPANIALE! rewelacyjna organizacja i świetne podejście do gości, serio 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaB

O tak, zgadzam się w bobrowej dolinie wiedzą świetnie jak urządzić niezapomniane przyjęcie weselne. Nasze do tej pory wszyscy wspominają i chwalą, a my jesteśmy bardzo zadowoleni, że ich wybraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam w bobrowej dolinie już kilka razy na różnych imprezach i faktycznie Ci ludzie znają się na tym co robią. Zamierzam swoje przyjęcie weselne u nich zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobrowa Dolina jest ok. Byłam tam na weselu koleżanki. Było super. Pięknie urządzona i udekorowana sala, jedzenie pierwsza klasa, obsługa profesjonalne. Spokojnie można tam urządzać wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bobrowa jak najbardziej nadaje się na imprezę. Sama organizowałam tam przyjęcie rodzinne i byłam też na weselu. Potrafią zorganizować i przygotować świetne przyjęcie. Serwują smaczne jedzenie, wszystko świeże i apetycznie wyglądające. Bardzo mi się tam podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×