Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pluszaq

kapusniak - mam kilka pytan roboczych :)

Polecane posty

Gość pluszaq

nie robilam nigdy kapusniaku, ale z dziecinstwa pamietam, jak mowili, ze najlepszy jest na wedzonce :) przez przypadek mam wedzone zeberka troche z miesem. chcialabym wiec zrobic kapusniak. wiec czy jak podsmaze cebulke, doleje wode, dodam te zeberka, kapuste i starta marchewke, to wyjdzie mi dobry kapusniak? albo co jeszcze trzeba zrobic lub dodac? bardzo dziekuje za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na żeberkach wędzonych
wyjdzie super!!!!Podgotuj na żeberkach kapustę do miękkości,na patelni podsmaż sporą cebulę(pokrojoną w drobną kostkę) na jasno złoty kolor,dodaj do miękkiej kapusty,podsmaż ok 2 duże marchewki starte na tarce o grubszych oczkach,dolej wody i podduś do miękkości.dodaj do kapuśniaku,dopraw do smaku pieprzem,dodaj okrojone mięsko,utrzyj na najdrobniejszych oczkach tarki 1 sporawego ziemniaka surowego i dodaj pod koniec gotowania,do taki naturalny zagęstnik do kapuśniaku lub bigosu,pogotuj jeszcze całość ok.10 minut i gotowe.Ja gotuję osobno ziemniaki i lekko je rozgniatam i z nimi jem kapuśniak.Swoją stroną narobiłaś mi olbrzymiego smaka na kapuśniak -pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
ooo, bardzo dziekuje :) dzieki z propozycje ziemniaka, tak tez zrobie. a jakby dodac czosnku? co w ogole z przypraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
sluchajcie, a jakie przekaski waszym zdaniem najbardziej pasuja do kapusniaku? na zasadzie, ze sama zupa sie tak dobrze nie naje, chyba zeby zjesc jej strasznie duzo? myslalam o czyms serowym, ale sama juz nie wiem .... a moze wkroic do zupy kurzy biust pokrojony w kostke, zeby bialko jakies bylo? z gory dziekuje za pomysly i porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaq
cos mi sie tez wydaje, zemozna do kapusniaku dodac biala fasole, spotkalam sie chyba z czyms takim. co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×