Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lawlii

jak odratowac polamane wlosy?

Polecane posty

hej, przez ponad pol roku rozjasnialam wlosy ciemne do blondu i bardzo je zniszczylam, potem przefarbowalam je na ciemny i chcialabym zeby odrosly mi i troche urosly, ale ciagle lamia mi sie koncowki. wlosy szybko mi sie przetluszczaja ale sa tez suche zarazem, z powodu przetluszczania myje je rano przed praca, co generuje koniecznosc uzycia suszarki. moje wlosy sa sztywne i suche, wiec jak je tylko wysusze to nie ma mowy o ich rozpuszczeniu wiec caly dzien chodze z pseudokokiem zawiazanym gumka. jak chce je miec rozpuszczone to musze je wyprostowac, choc staram sie to robic najwyzej raz w tyg.. jak odratowac te wlosy? dodam ze przed rozjasnianiem byly blyszczace, bardziej gladkie, ladnie falowaly po umyciu i sie nie rozdwajaly i nie lamaly! pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę ja ciebie..........
przede wszystkim- na początek- odstaw suszarkę i protownicę. I bez tłumaczeń, że rano musisz myć i suszyć, bla bla bla😴 chyba, że chcesz być niedługo łysa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrrika
oto jedyny ratunek(oprócz ścięcia): 2 złótka 2 łyżki nafty kosmetycznej 1 łyżka ojeju rycynowego sok z połowy cytryny 2 łyżki wody(niekoniecznie) mieszasz składniki nakładasz na umyte włosy na to worek foliowy,owijasz ręcznikiem żeby trzymał ciepło trzymasz 30 min ,zmywasz ,myjesz jeszcze raz włosy wypróbowałam wszystko co było dostępne na rynku także z górnej półki też zniszczyłam włosy rozjaśnianiem prostowaniem suszeniem efekt widoczny po pierwszym użyciu włosy miękkie gładkie błyszczące łuski zamknięte kożywione nie przetłuszczają się rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×