Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bedzie jeszcze gorzej

Do Ewy 33

Polecane posty

Gość bedzie jeszcze gorzej

Ewo czy jestes zadowolona, ze bedziesz pracowac do 67 roku zycia?Czy bedzie cie stac w razie choroby na oplacenie szpitala? Tak popieralas PO.Mysle, ze teraz moze oczy otworzylas czy nadal jestes any Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, moje poglądy polityczne są aż tak ciekawe? kto by pomyślał ... tak, jestem zadowolona, że będę miała emeryturę ciut większą, niz głodowa nie mam zamiaru też i nie miałam - iść na emeryturę od razu, jak osiągnę odpowiedni ku temu wiek - jak też wszystkie znane mi osoby starsze - każda przedłużała umowę o pracę w momencie osiągnięcia wieku emerytalnego oczywiście, wolałabym pracowac mniej a zarabiać więcej, ale tak mogą myśleć tylko małe dzieci, cudów nie ma popierałam PO i nadal powpieram, chociaz jesteś trochę nie na bieżąco, bo w ostatnich wyborach głosowałam na Palikota, nie na PO w razie kilku już operacji korzystałam z refundacji NFZ i nie musiało mnie być stać na opłacenie szpitala, bo na to idą moje składki coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sem onnaa
bedzie jeszcze gorzej To nie ja jestem Ewą...:-) Ty się nie matrw o Ewę,Ona ma taką pracę,że wiecej czasu zajmuje jej klikanie na forach niż sama praca,wiec można jej tylko pozazdoiścić i ona może nawet na takim stanowisku pracowac do 100 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sem onnaa
Ewa, 33 Ewcia,punkt wiedzenia zależy od punktu siedzenia. Obys zdrowa była i oby Ci Twoi znajomi byli zdrowi,to do emerytury i jeszce po będziecie pracować ,jak bedzecie chcieli,ale niestety nie każdemu w żuciu dane zdrowym być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie jeszcze gorzej
Przeczytaj sobie super express.To ze mialas leczenie za darmo nie znaczy ze tak bedzie.Coz na glupote nie ma rady.Sami polacy wybrali to maja.Dobrze ze masz dzialke ktora dostalas od kogos (bo teraz to nawet takiej opcji nie ma)i masz plony to sie moze wyzywisz.Cisz sie ciesz ze bedziesz cale zycie placila na skladki emerytalne.Zycze ci abys je chociaz wykorzystala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sem onnaa
bedzie jeszcze gorzej A Ty jestes dziwny/dziwna,bo myślisz,ze jakby PISS czy inne partie były u władzy tak jak teraz PO,to by takeigo kroku nie zrobiły :-) Kaczyński i spółka drą japę,bo sa w opozycji Każdy kto jest w opozycji mówi co innego,a jak dostanie sioę do koryuta i sam trzyma władze,to mówi i robi to samo co Ci poprzednicy.To jest gra,a na tej grze,to tylko zwykli ludzie cierpią. Oby nie było,że jestem za PO,bo ja za żdaną partią nie jestem,także nie jestem z akosciołem jakby ktos chciał o tym wspomnieć,ja ateistka i "bezpartyjna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sem onnaa
:-) cha,cha,ale gawfa:-) napisałam PISS,zamiast PIS :-) Co mi w głowie siedzi,że takie bzdury piszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory, ale nie czytam superexpresów i innych kolorowych szmatławców i nie zamierzam tego robić chyba, żebym już ze starości zdurniała póki co - dzięki za taką "prasę" akurat z płacenia składek do złodziejskiego zusu to nei mam się co cieszyć, bo wolałabym płacić je do wybranego przez siebie towarzystwa ubezpieczeniowego, ale póki co - nie ma w Polsce takiego wyboru co nie znaczy, że będę psioczyć na wszystko i jęczeć do samej emerytury albo i dłużej czego sobie i tobie również życzę i jeszcze mała prośba - jakbyś mogła, nie zwracaj sie do mnie takim protekcjonalnym tonem, jakbyś mogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×