Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maladama1412

Odchudzanie

Polecane posty

Gość maladama1412

Czesc dziewczyny. Potrzebuje pomocy w sprawie tabletek odchudzających. Słyszałam o plastrach ale chyba to nie działa. Znalazłam na sieci tabletki z Ameryki o nazwie Actislimfa. Wszyscy sobie je chwalą. Proszę jeżeli którakolwiek z Was słyszała o tych tabletkach to napiszcie co o nich sadzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Na medsosie i mamacafe też. Czyli panienka też należy do tej spamerskiej stajni, i jej płacą za reklamę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bt-7
Tabletki tabletki, nie wiecie dalej, że same tabletki nic nie dadzą? Wszystko musi być poparte dietą i treningiem, bo inaczej będą jedynie skutki uboczne tych tabletek. Jeśli koniecznie chcesz suplementy, to w polsce kupisz je także, nie trzeba w stanach. Ja np. korzystałam z http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/102291 całkiem skuteczny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam cud sposób
chudnie się nie od tego co się je, ale odd tego czego się nie je ergo: kupowanie jakiś specyfików by schudnąć jest nielogiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_112
ja akurat ich nie używałam, ale podczas odchudzania wspomagałam się tabletkami Olimp L-karnityna plus. Słyszałam, że są naprawdę dobre, że l-karnityna pomaga rozbijać tkankę tłuszczową, tylko trzeba przy nich trochę poćwiczyć.Jednak nie pobrałam ich długo bo zaszłam w ciąż ale jeśli chcesz poczytaj sobie o ich działaniu tutaj http://mmo.pl/51-l-karnityna-olimp-plus-blistry.html . Może przypadną ci do gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomboom89
Nie wierzę żeby tabletki mogły odchudzić. Pewne jest to, że odchudzą Wasze portfele :P Ja swoje odchudzanie prowadzę razem ze stroną slimon.pl . Są tam fachowe porady oraz forum :) Można dowiedzieć się o nowych dietach i ich efektach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Dziewczyny, na odchudzanie najlepsza dieta plus aktywność fizyczna. Ja nie ufam żadnym tabletkom. Sama zebrałam się w sobie i przez 2 miesiące biegałam co 2 dni po godzinie. Dało się.. Schudłam 6 kg, wyglądam o wiele lepiej, czuję się rewelacyjnie. Co prawda gdzieś w połowie treningu zaczęłam mieć problem ze stawami kolanowymi, ale zainwestowałam w sól bocheńską i kapałam się w niej codziennie, a to pomogło zażegnać bóle. Także wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko w to uwierzyć, być zdyscyplinowanym i systematycznym. Na pewno się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki, owszem mogą pomóc, ale muszą iść w parze z regularnym wysiłkiem fizycznym, żeby odnieść wymierne korzyści :) Nie rzucaj się od razu na głęboką wodę, tylko zacznij od 20-minutowych ćwiczeń w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×