Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izza21

rozjasnianie ciemnych wlosow?

Polecane posty

Hej dziewczyny potrzebuję rady bo mam wlosy bardzo ciemny brąz i chcialam zejsc do takiego naturalnego brązu jasniejszego o zaledwie 2-3 tony ale myslalam by obejsc się bez fryzjera - wiem ze to duze ryzyko ale mam tego swiadomosc wiec prosze o nie zliczowanie ;) A teraz moje pytanie : Czy znacie jakies preparaty rozjasniające/dekoloryzujace/etc które pomoga zejsc z koloru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLKA88888
przede wszystkim zalezy czy masz farbowane wlosy i jakimi farbami . Jak trwalymi to odradzam silne rozjasniacze i dekoloryzatory, najlepiej takie koloryzujacerozjasniacze by nie musiec pozniej nakladac farby gdyz odrazu sciemnieja spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka_Stonka_Beeee
zgadzam się z Karolką88888 ! Uważaj na dekoloryzatory bo po domowych zabiegach lubią sciemnieć. rozjasniacz lepiej no i oczywiście z pomocą koleżanki samej będzie Ci ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez fryzjera chyba nie da rady, wydaje mi sie ze jak masz teraz ciemne, to jedynym rozwiazaniem, jest zrobic cieniutkie pasemka, i tak ze 2 razy , później juz mozna kolor jaśniejszy kłaść , ja tak miałam robione, a co do dekoloryzacji - to nie polecam nawet u fryzjera, nie dośc ze kasy trzeba wydac i to nie malo ;/, to jeszcze efekty malo widoczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam farbowane niestety .. ale rozjasniacz nie zniszczy wlosow bardziej niz dekolo? Slyszalam o tym ciemnieniu wlosow po dekolo i sie troche wlasnie tego obawialam .. A co to za rozjasniacze odrazu dające kolor jaki chce osiągnavc? Nie spotkalam sie z tym i jestem bardzo ciekawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piasek pustyni by fajnie wyszedl na ciemnym brązie wlasnie . tu masz koloryzujący rozjaśniacz do włosów : http://www.splendore.pl/Koloryzujacy_rozjasniacz_do_wlosow_NEW_COLOR_ADVANTAGE_piasek_pustyni_p2940.html ja nie stosowalam ale slyszalam ze jest dobry moja kumpela ktora jest fryzjerką mi go zachwalala i mowila ze nim robią wlasnie często balejaze na ciemnych w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde jaki tani :O;O ale to chyba jeden nie wystarczy na wlosy do ramion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
a bo to do dobrego fryzjera trzeba isc najlepiej do takiego co pracuje na kosmetykach loreala no i jak chcesz miec super efekt to szykuj z 2stowy(zalezy jaka dlugosc) a czesto farbowalas wlosy na braz? bo jak nie to mozesz kupic oczywiscie profesjonalna farbe blond najlepiej platyne to wtedy nie beda zolte i do tego dodac wode 12%. najpierw naloz na srodek wlosow i konce a na koncu na odrost. ale moze to wymagac powtorki ale to juz slabsza woda. ale trudno doradzic bo to zalezy od podatnosci, stanu twoich wlosow, grubosci i tysiaca innych rzeczy. wiec jak nie chcesz miec potem siana na glowie to idz do fryzjera, dobrego fryzjera bo jak pojdziesz do takiego pol darmo to lepiej zebys sobie sama to zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka_Stonka_Beeee
z tego co widze to ma 15g to raczej na calą glowe nie wystarczy na twoim miejscu kupilabym z 2,3 wrazie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
zalezy jaka pojemnosc, na wlosy do ramion bys musiala miec 100 ml i do tego 50 ml wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia04021991
a ile ma taka w sklepie kupowana? musisz miec 2 razy tyle. ja wlasbie nie pam ietam ile maja te specyfiki sklepowe bo na takich nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ile starcza jedno opakowanie to juz niestety nie wiem zapytaj w sklepie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba się zorientuję ile bym musiala tych saszetek kupic bo za taka cene to moglabym zaryzukowac dzięęęęęki dziewczyny :) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×