Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fuckfuckfuckkfuckk

Jak dorobic do pensji??

Polecane posty

Gość fuckfuckfuckkfuckk

macie jakies pomysly?? ulotki, ankiety czy avony odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaali82
allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuckfuckfuckkfuckk
allegro? a w jaki sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaali82
sprzedajac? rzeczy w dobrym stanie ktore masz w domu a nie bedziesz korzystac czy kupujac gdzies hurtem i sprzedajac... troszke pomysl nad tym jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Allegro rzeczy sprzedaja
sie za 5-10% wartosci, a trzeba opisac, obfotografowac - to nieoplacalne, lepiej wyrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuio776
Korepetycje z przedmiotów ścisłych albo przedmiotów na uczelnie techniczne. Zapotrzebowanie jest spore. Spokojnie można dorobić te 1000 jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój kumpel zaczął sobie
dorabiać sprzedając coś na Allegro. Po kilku miesiącach tak się w to wciągnął, że zwolnił się z pracy, założył działalność i ma z tego całkiem niegłupie pieniądze. Większe jak miał na etacie, a tu jest sam dla siebie szefem:)...Ja tak ostrożnie też zaczęłam się w to bawić, chcąc sobie dorobić. Na razie jest trudno, bo nigdy nic wcześniej nie sprzedawałam na Allegro, ale powoli, powoli, zaczynam mieć wprawę i coś się zaczyna dziać... Ponoć pieniądze leżą na ulicy, tylko trzeba umieć je podnieść!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenagac
Możesz spróbować przez internet, ja tak dorabiam i nie narzekam. Trzeba tylko wiedzieć, gdzie się wkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysl i działaj
Przesyłam Ci niezwykle bezcenna wiedze ktora przyda sie KAZDEMU, ale to KAZDEMU kto choc troche zdaje sobie sprawe z braku pracy na naszym rynku i coraz to gorszej sytuacji jezeli chodzi o emeryture...... JEzeli kiiedykolwiek zastanawiales sie nad tym by zaczac pracowac na wlasny rachunek to zajrzyj tutaj www.klaudiuszstoszek.znakomitewynagrodzenie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można - tak jak ja - grać w totka na serwisie Lottomania i w ten sposób zaoszczędzić na dodatkowe, czy też podstawowe wydatki życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×