Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiola28wawa

A Wy jakie macie zdanie PROSZE O RADY :-(

Polecane posty

Gość Wiola28wawa

Nie mogę zasnąć poniewaz jedna rzecz nie daje mi spać... Otóż jestem strasznie uczulena na papierosy. Teściowa wie że nie życzę sobie żeby paliła przy mojej córce. Ona sobie nic z tego nie robi więc podeszła dziś do małej z papierosem zwróciłam jej uwagę a ona nie zareagowała, dalej paliła sobie. Ją wzięłam Anie i poszłam z dała od niej. Potem teściowa zrobiła awanturę mężowi o to... Czy naprawdę ją nie mam racji? Wystawiać córkę na dym papierosowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posiadanie wnuków
Daj spokój! Chyba nie jesteś aż taką kretynką? Oczywiście, że Ty masz rację, ale z Ciebie dupa maryna. Teściowa sobie robi rozrywkę z dręczenia Ciebie i nastawiania męża przeciwko Tobie. Weź przykład ze mnie :P Ja się od niedzieli zrobiłam wredną synową i teraz to ja mam rozrywkę z teściowej, zero szacunku, skończyło się dobre. Nikt nie będzie udawał przy mnie niedorowoja, który nie rozumie niby, co się do niego mówi, a za mnie robił idiotki. Tobie tez to radzę. A jak mąż coś przebąkuje,ze się mamusia skarżyła, to mówię mu, ze ma się nie wtrącać w nasze sprawy, bo jesteśmy dorosłe i jak jego mama coś chce ode mnie, to niech przyjdzie i sama powie, a jego niech w to nie wciąga. A ona do mnie nie przyjdzie pogadać jak człowiek i moje próby rozmowy też nie odpowiada, więc ma czego chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola28wawa
Ale powiedz jak mozna kogoś kochac i palic przy nim? Mieszkasz ze swoja tesciowa? Ja niestety tak. Meza nie dopilnowala i teraz konczy szkole dzieki mojej determinacji i tego ze chce dla nas lepszego zycia niz tu, jak znajdzie lepsza prace wyprowadzamy sie stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola28wawa
Ona palila jak byla w ciazy wiec wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×