Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zlakobieta23

test potrojny!! pomocy!!

Polecane posty

witam !! pytanie do mam ,ktore robily test potrojn ,czy wynik wam sie potwierdzil ? czy jesli wyszlo po nim ,ze jestem w niskiej grupie ryzyka to i tak powinnam sie martwic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToIJa
Test nie da Ci 100%. 100% daje jedynie amniopunkcja, czyli badanie inwazyjne. Nie mniej jednak jesli test wyszedl dobrze to nie masz powodow do zmartwien. :) Ja w ogole nie robilam testu potrojnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToIJa
Ja z kolei robilam usg a nie robilam testu :) Skoro wyszedl dobrze, to jest ok, na polowkowym Ci sprawdza jeszcze fald karkowy (bo na przeziernosc za pozno) i na pewno jest w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalepiej zadzwoń
znów ty!!! kurczę mi wyszła zawyżona przezierność karkowa. i też miałam test potrójny gdzie wyszło ze jest bardzo małe ryzyko. wiele się stresu najadłam z moimi wynikami proponowano mi amniopunkcję ale się nie zgodziłam i córa jest zdrowa. wyluzuj bo tylko się nakręcasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz lat ?? po usg skierowano Cie na test tak ?? a po tescie mimo ,ze wyszedl ok na amniopunkcje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test razem z USG jest bardziej miarodajny, ale jeśli sam test masz dobry to nie stresuj się, jesli mimo to masz się martwić (bo zdarza sie, ze się rodzą chore dzieci mimo dobrych wyników) to zrób amniopunkcję, ale najlepiej myśl pozytywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja miałam spore prawdopodobieństwo ZD w ciazy z synem, ale zdrowy jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam dwoje dzieci i
Z drugim dzieckiem - córeczką robiłam test. Przezierność na usg wyszła niezbyt dobra (2,7), pozostałe parametry w normie, czyli obecność NB, przepływy, brak fali zwrotnej itd. Żadnych innych obciążeń u nas też nie ma. Mamy starsze zdrowe dziecko, w drugiej ciąży ja miałam 28 lat, mąż 32, więc też starzy nie byliśmy. Test wyszedł rewelacyjnie, bardzo obniżył prawdopodobieństwo ZD i córeczka faktycznie urodziła się zdrowa:):):):) Dużo naczytałam się w międzyczasie i często test wychodzi fałszywie źle. Nie spotkałam się szczerze mówiąc z tym, żeby kobiety pisały, że test wyszedł dobrze, a dziecko chore. Raczej odwrotnie - test wychodził źle, a dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalepiej zadzwoń
to było rok temu. nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
no musisz jak zawsze znaleźć sobie powód do zamartwiania się. a jak inne shizy? minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
no musisz jak zawsze znaleźć sobie powód do zamartwiania się. a jak inne shizy? minęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×