Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość letnia mimoa\za

doradzi ktoś jaki kupić strój kąpielowy jeśli ma się mały biust?

Polecane posty

Gość letnia mimoza
mi się nawet mój podoba chociaż wydaje mi się ze za wielkie majty ale to styl retro więc pewnie dlatego takie są:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
Letnia mimoza - mozesz pokazac jaki stroj kupilas???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
Ladny!!! :D Ja poszukuje podobnego co Ty kupilas,chodzi mi o gore bo dol to chce spodenki a nie majty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
no w sumie może też wolałąbym spodenki;) ale i tak nigdzie się nei wybieram na wakację, więc to tak do domowego opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
Czesc kobiety...co tam,jak tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
Pooooooomocy calkiem ok tyle ze slonca do opalania nie ma;P ale patrzyłam pogodę długoterminową i mają się w końcu zacząć upały!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
letnia mimoza - witraj ;D U mnie tez brakcslonca...za to deszcze sa i burze......hehe do dzis nie kupilam stroju kapielowego ...mam problem bo za 6 dni czyli w niedziele ide na chrzcinyy i mam wielii dylemat co ubrac.....ech....didam,ze pewnie bede miala okres ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
Przepraszam za literowki ale moja klawa kiepsko dziala bo moj facet czyscil ja i teraz pare klawiszy nie dziala;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
po czysczeniu to dopiero powinna klawiatura śmigać:P ja jak byłam ostatnio na komuni to ubrałam się zwyczajnie, nic specjalnie eleganckiebo, bo konia w domu była i wąskie grono, nikt specjalnie wystrojony nie był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
letnia mimoza - no wlasnie,tutaj tez nikt specjalnie nie bedzie wystrojony i mam ladna,codzienna sukienke i pewnia ja zaloze ;] PS.Dzis wielki mecz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letnia mimoza
oglądałam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
Tez ogladalam...wielkie emocje byly u mnie w domu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive_pl
Kupując strój kąpielowy powinno się zwrócić uwagę zarówno na wielkość biustu jak i całą sylwetkę. Jeśli jesteś osobą z małym biustem, ale zgrabną sylwetką masz duże szczęście, ponieważ możesz rozważać zakup zarówno stroju jednoczęściowego jak i bardziej skąpego bikini. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje piersi były pełniejsze powinnaś wybierać modele z miseczkami typu push up, które podnoszą i optycznie powiększają piersi. Wybierając rozmiar góry stroju kierują się tymi zasadami, co przy wyborze biustonosza. Jeśli zdecydujesz się na strój dwuczęściowy możesz wybrać model, w którym góra przypomina klasyczny biustonosz, lecz przy małych piersiach odpowiednie będą także kostiumy wiązane na szyi. W przypadku kiedy Twoja sylwetka jest bardziej puszysta polecam modne w tym sezonie dwuczęściowe stroje kąpielowe, która są połączeniem klasycznych fig z koszulką , której miseczki również mogą być wypełnione pianką push-up podkreślającą kształt piersi. Tego typu fasony mają tą zaletę, że nie tylko można przy ich pomocy uwydatnić piersi, ale także ukryć niedoskonałości figury. Niezależnie od typu budowy ciała chcąc powiększyć rozmiar piersi powinnaś wybierać kostiumy z miseczkami typu push-up. www.olive.pl - pokusa dla zmysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
up up up upupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hennko
"w trakcie ciąży i po miałam dużą miseczke C a teraz zaledwie małe B" Dobierz sobie kobieto biustonosz i poczytaj trochę o rozmiarach, bo nie dość, że spamujesz to jeszcze kompletne bzdury piszesz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikinifromhell
Ja Ci mogę doradzić. Prześlij mi tylko swoje zdjęcie obrazujące Twoją figurę (tylko nie nagie, bo się zawstydzę :P) i dobiorę Ci konkretne komplety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma się mały biust to najlepiej wybrać jakiś jakiś stanik z pushupem. Zerknij sobie na www.dorlandshop.pl/ - tam maja dużo strojów kąpielowych w modnych krojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe cycki ładnie wygladają bez stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za świetna porada. Sądzę, że dobrym wyborem będzie klasyczne bikini - w tym na pewno się odnajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mały biust idealny: udawanie na plaży że biust jest większy niż naprawdę jest bez sensu, w każdym razie zapewniam, że faceci tego nie lubią. Na plaży szczególnie ceni się bezpośredniość i naturalność. Jak mały biust to lepiej zaprezentować go tak żeby jego niewielki rozmiar był atutem a nie ukrywaną nieudolnie wadą. Naturalna miękkość i delikatnie zaznaczone kołysanie w ruchu są wielkim atutem małego biustu, połączone jeszcze z zaznaczaniem emocji, wcale nie tylko erotycznych, ujawniających się w twardnieniu sutek i ich tajemniczej chropowatości jest po prostu urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda788
Myślę, że wzorzyste bikini powiększy optycznie biust. Polecam sprawdzić ofertę bjococo.com, mają naprawdę cudowne kolorowe stroje, ja się w nich po prostu zakochałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×