Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _zatroskany_ojciec_

UZYSKANIE OPIEKI NAD MAŁOLETNIM DZIECKIEM

Polecane posty

Gość _zatroskany_ojciec_

Witam znalazłem się w dosyć trudnej sytuacji a mianowicie staram się w sądzie o uzyskanie prawa opieki nad małoletnim dzieckiem, nie będę się wdawał w konkretne szczegóły mianowicie chodzi mi o poradę w sprawie wyboru adwokata, moja była żona ma dosyć dobrą Panią adwokat która specjalizuje się w prawie rodzinnym. Potrzebuję porad i opinii na temat adwokatów którzy są dostępni w obrębie woj. Lubuskie(Zielona Góra i okolice) specjalizujących się w takich sprawach z dużym stażem i dużą ilością wygranych spraw. Jeśli ktoś z państwa ma jakieś opinie był bym naprawdę bardzo wdzięczny za podzielenie się nimi ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomódl się lepiej. Msza św. w Twojej intencji już od 50 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stryjek dobra rada
tutaj adwokat to zbyt mało, lepiej dowiedz się czy w Twoim województwie działa jakaś organizacja walcząca o prawa ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie ma zastrzeżeń co do tego, że Twoja żona jest dobrą matką to szczerze wątpię, abyś miał szansę na wygraną. Zamiast tracić pieniądze , czas i nerwy na batalię w sądach, na Twoim miejscu walczyłabym o jak najczęstszą możliwość kontaktowania się z dzieckiem, wspólne decydowanie o jego edukacji, wyborze lekarzy itp. Szkoda czasu na walkę. Lepiej go zainwestować w dziecko. Najważniejsze, żeby ono wiedziało, że ma mamę i tatę. I że może z nimi obojgiem spęczać czas. A wiemy jakie podejście mają polskie sądy do sprawowania opieki nad dzieckiem przez ojców. Walka z wiatrakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkkka
jeśli matka nie jest prostytutką,nie katuje dzieciaka i nie jest zaawansowaną alkoholiczką lub narkomanką,to zapomnij o opiece nad dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mogę dać
matka dziwka jeszcze by przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZ Zniecierpliwiony
"""" jeśli matka nie jest prostytutką,nie katuje dzieciaka i nie jest zaawansowaną alkoholiczką lub narkomanką,to zapomnij o opiece nad dzieckiem. """ To jest stereotypowe myślenie. Niestety , wielu w nie wierzy a przez to traci . Bo z góry rezygnuje. Jest równouprawnienie ...i tego trzeba się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×