Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FrillyMilly

Synek ma prawie 3 lata i nie mówi

Polecane posty

Gość FrillyMilly

Mówi tylko pojedyncze slowa, i dalej robi w pieluche. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrillyMilly
sprawnie za to przyjmuje tatowego zaganiacza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kutwa454353
nie martw się, mój kuzyn do 3 roku nic nie mówił, jezdzili z nim po wszystkich możliwych klinikach krakowskich, nic nie wykazaly badania, wszytsko w porzadku. małemu za jakis czas pusciła mowa. dziś ma 19 lat!! :) a z tą pieluchą to twoja wina, trzeba uczyc dzieciaka srac na nocnik, samo sie nie nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłoby sensowniej
skonsultować to z lekarzem, a nie na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość west a
ze nie mowi, to mnie nie dziwi,sa dzieci ktore zaczynaja mowic dopiero po 3 urodzinach, czasami nawet pozniej-dla pewnosci poszukaj logopedy ale pielucha? no litosci, to nie jest wina dziecka, tylko twoje lenistwo jest lato,cieplo, czemu nie wykorzystasz tego i nie sciagniesz pieluchy na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że nie mówi to nic zacznie oczywiście można iść do lekarza z tym ale pielucha :O to zaniedbanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linlandia.pl
Tutaj racja,najlepiej w takich przypadkach po prostu udać się do lekarza specjalisty,który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. A w dni wolne polecam także park linowy dla dziecka www.Linlandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trepo
Póki dziecko nie mówi, trudniej je czegoś nauczyć, coś wytłumaczyć. Ja nie do końca uważam, że pielucha w wieku 3 lat to zaniedbanie, jest wiele dzieciaków, które dopiero od 3 lat robią na nocnik. A dodatkowo jak dziecko nie mówi, trudniej coś wynegocjować, przetłumaczyć. Ja mam 2-latka, który też nie mówi i robi w pieluchę i nie da się go teraz nauczyć robienia na nocnik, bo i tak robi pod siebie, mimo prób nauki. A właśnie naukę tę utrudnia brak możliwości porozumienia się z dzieckiem, owszem, niby dziecko rozumie mowę mimo że samo nie mówi, ale to jednak nie ta sama nauka, jak dziecko odpowiada i samo wyraża myśli słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci 3 latnie to,,
chodzą juz do przedszkola i załatwiają sie do sedesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×