Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka394835

Moja mama

Polecane posty

Gość agnieszka394835

Mam 16 lat i parę tygodni temu natknęłam się w internecie na post, w którym dziewczyna w moim wieku pisała o śmierci swojej mamy- zginęła w wypadku samochodowym. Od tego czasu ciągle o tym myślę, przeraża, paraliżuje mnie myśl o tym, że to samo mogłoby spotkać moją mamę. Dotąd o tym nie myślałam- ma tylko 41 lat, jest zdrowa, nie było dawno już śmierci w naszej rodzinie i po prostu o tym nie myślałam, ale ten post uświadomił mi, że wystarczy jedna chwila, wypadek samochodowy, zakrztuszenie się tabletką, cokolwiek....Wiem, że nie dałabym sobie bez niej rady- jestem raczej oschła i rzadko mówię "kocham cię", ale jest dla mnie najważniejsza na świecie, zrobiłabym dla niej wszystko i jestem na siebie okropnie zła, że nie umiem jej tego codziennie okazywać. Wiem też, że dostarczam jej sporo stresów- często przychodzę zła po szkole i warczę na nią bez powodu, prowokuję kłótnie i przez to boję się, że np dostanie przeze mnie zawału- wiem że to głupie ale ciągle o tym myslę. Niedługo wyjeżdżam na wycieczkę i tak strasznie się boję, że coś jej się stanie w czasie mojej nieobecności. Bardzo chciałabym sama z siebie ją przytulać, albo przed wyjazdem powiedzieć żeby na siebie uważała, ale nie mogę się przemóc- czy ktoś miał taki charakter? jak się zmienić? Własciwie nie wiem po co to piszę i wiem, że pewnie nikt tego nie przeczyta w całości, ale chyba muszę się komuś wyżalić, bardzo się o nią boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvfvfvfv
czasami nie możemy zrobić tego co pragniemy, jest bariera, niewidoczny mur; ja z tego co pamiętam nigdy nie powiedziałem rodzicom, że ich kocham mimo że tak jest mi to nie przejdzie przez gardło, ale też warunkuje to codzienne życie problemy, przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×