Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rekinn

fantazje kobiet raz jeszcze i moja fantazja

Polecane posty

Jakiś czas temu czytałem z ogromnym podniecenim fantazje kobiet, wątków było wiele różnorodność i temtyka powalała. Temat mnie bardzo zaciekawił i postanowiłem napisać. Moja fantazja jest i mała i strasznie rozbudowana zarazem. Moim pragnieniem jest spełnić fantazje / marzenie kobiety. Może to wynik, małej zdrady żona kilka lat temu ale nie siądzę. Jest dobrze w związku, każdy ma fantazje. Nie chce się mścić, marzeniem jest to by uszczęśliwić kobietę, widzieć to (nie muszę być w tym spełniony). Podnieca myśl, że nie wiem co to będzie a musiałby to spełnić i będę widział szczęśliwą kobietę, że to ja spełniłbym jej fantazje. np: pisały niektóre z Was o sexie oralny normalnie do samego końca ale by w pewien sposób upodlić faceta i zakończyć siusianiem. ale mogą być inne prośby - wyliż stopy, masz być dziś brutalem, będziesz niewolnikiem, masz by.... itp. no właśnie co to będzie Nie mam nic konkretnego na myśli. O co byście prosiły, rozkazywały mając taką opcję - 30 letni facet (chyba niebrzydki ;-), nie garbaty;) spełni Waszą fantazję. Macie mnie na cały dzień i mam zrobić wszystko co zechcecie. Nie musze przy tym być zaspokojnoy. Co to będą za fantazje??????? Tylko bez umorlanień, jeśli kogoś to razi niech nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaw_zmklekiem
ja bym chciała żebyś upozorwał gwałt, brutalnie uprawiał ze mną sex.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawaw_zmklekiem nie byłoby problemu ;-) Mam kilka takich fantazji. Poważnie kręci mnie to, że mógłbym innej, obcej kobiecie sprawić przyjemność. Nie chodzi o mnie. Tylko o to, że to daję to oczym skrycie marzy. Dodatekiem jest to, że nie wiem co poprosi, że muszę to spełnić. Wyobrażacie sobie gdzieś zaczepia Was koleś, pisze do Was maila, dzwoni, gdzieś widuje... i nagle mówi, pisze, Wam: że przez jeden dzień zrobi dla Was wszystko, że spełni Wasze fantazje jeśli będziecie tego chciały - że nie oczekuje w zamian nic (ważne by fantazja, prośba, rozkaz - były prawidzie - te najbardziej skryte, wyuzdane....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaw_zmklekiem
w tym układzie ja jestem ofiara a Ty robisz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki jak tak chcesz taka fantazja - nie ma problemu. Od progu drzwi... nie wyrwałabyś się. Zerwał bym ubrania, skrępował ręce, w usta wpechnął majtki.... odpowiednio potrakotwał ! i słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ale to jedna fantazja a inne? kawaw_zmklekiem gdzie byś się chiała dowiedzieć - informacje o takim prezencie, takiej możliwości gdzie bys chciala sie dowiedziec - na zakupach?, w pracy?... gdzie byście chcialy sie dowiedziec o tym? (hehe fakt, można tu przesłać swojego maila) no ale poważnie inne fantazje i miejsce otrzymania takiego prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystejk54
Mnie podniecają różne gadżety dla dojrzałych panów:) Znalazłem fajny sklep jakby ktoś byłby zainteresowany :) http://acutus.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaw_zmklekiem
najlepiej jakbyś po prostu zadzwonił do drzwi mojego mieszkania , kolejna fantazja to szybki numerek w WC w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaw_zmklekiem
Rekinn Ty masz jakieś fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawaw_zmklekiem - ta Twoja z 13.30 ;-) - by mnie kobieta zdominowała i ostro przeleciała - sex z 3 kobietami - sex w samolocie jest tego trochę, nie bedę zaśmiecał wątku (mogę wysłać na maila Tobie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaw_zmklekiem
hmm sex z trzema kobietami :) też o tym myślałam tylko nie wiem jaki układ : ja i 2 facetów czy ja, koleżanka i facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś, sam nie wiem kto
moja fantazja obraca się nieodmiennie wokół koleżanki, która pracuje ze mną w pokoju, wyobrażam sobie, że biorę ją na biurku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7878
czyli co rekinie , skoro zona cie kiedys zdradziła , to pewnie masz zanizona samoocenę , stąd pewnie te fantazje , zeby zaspokoić jakas kobietę, pewnie uważasz , ze nie byłes zbyt dobry , ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona7878 myślałem nad tym ale niska samoocena - nie tu raczej chodzi o to, że teraz to mogę (pozwolenie, ona mogła to ja też mogę a co tam) nie z zemsty, nie z niskiej samooceny. Wiesz trochę jak u dzieci - skoro inne to robią i mogą to ja to zrobię. kawaw_zmklekiem to jak Ty i dwóch facetów czy Ty, koleżanka i facet? Chcesz mnie zapytać czy jeśli byłoby 2k+1m(ja) to czy byłoby 2m+Ty ;-) ???????? Dawaj ten adres to zadzownie do Twojego mieszkania ale zanim bym dogadał się na trójką - spełnianie Twoich marzeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona7878
i myślisz , ze to jest dobre rozwiazanie? twoje wypowiedzi swiadcza , ze jestes inteligentnym facetem;-) ciekawa jestem , czy kogos znajdziesz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nh gfv
kurcz mam meza od 7 lat,(razem 10) i jest super, ale nigdy nie spelnie z nim mojej fantazji : ostry sex jest, ale bardzo chcialabym sie nie powstrzymywac, chcialabym zeby bylo m ocno i mokro do konca, mysle ze moglabym sie posikc na koncu, po prostu nie panowac nd soba, wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK. W zwiazku, staram sie byc otwarty. Jesli ktos mowi, ze cos lubi, ma fantazje... Oczywiscie o tych skrytych i ostrych nie kazdy mowi. Tu na forum jeszcze jeszcze nie ale wierze ze cos napiszecie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz byla to fantazja o anal - nie sadzilem, to bedzie tym skrytym marzeniem - spelniona drugi raz z pozoru wydawal sie latwy pomyslalem: "co to za fantazja, co w tym trudnego - w miejscu publicznym by nas podgladali..." alez sie mylilem. My w samochodzie, parking, centrum miasta, wieczor, przechodzcy ludzie... W pewnym momencie zamykalem oczy jak sie bzykalismy - ludzie nas na bank wiedzieli. Ona zadowolona opowiadala dlugo jak spogladali niektorzy, zatrzymywali sie...to ja krecilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soraja6699
rekinnku,zerknij na moj temat-tam zobaczysz moje fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soraja 6699 podaj prosze tytul albo daj linka. Pod Twoim nickiem nic nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Może pierwszy raz na tym temacie sie zatrzymałem, ale co do fantazji i sexu jak ludzie patrzą to podziele sie swoja realizacją pewnej fantazji. Miałem fantazje na sex w bocznej drodze w lesie, może nic szczególnego ale warunek był aby zrobic to na masce. Jak juz zjechalismy z drogi głownej troszke w las, zaczelismy od klasyki czyli lodzik i minetka a potem przeszlismy do kokretów. Gdy juz lezała na masce z nogami rozłożonymi a ja posuwałem na ta samą lesną drogę zjechał samochód. Na chwilę sie zatrzymał widząć nas, a my na chwilę sie zatrzymaliśmy w bez ruchu. Okazało sie że to para która szukała równie ciekawej rozrywki, podjechali troszke dalej i też przeszli do zabwy, jedynie tylko że nie wychodzili z samochodu, ale auto osto bujało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie - tak to piszecie, że macie milion fanatzji i nikt ich spełnić nie może, a to nie możecie swojemu facetowie powiedzieć, a fajnie jakby nieznajomy.... itp. A jak jest koleś co chce spełnić fantazje (nie wykręcając się, że nie wszystko, a może trochę itp.) - tylko bierze w ciemno Wasze mroczne i wyuzdane fantazje (chciałby się z nimi zmierzyć) to prawie nie piszecie... Ja nie żartuje, piszcie na maila (jest w nicku) też możecie - poważnie odpisze. wszystko zrealizowałyście?,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna fantazja
rekin, mnie fascynują motocykliści, ich szybkie, głośne motory powodują wręcz fizyczne podniecenie, ich skórzane kombinezony i kaski z ciemnymi szybami sprawiają, że robię się mokra i zaczynam się trząść, nie potrafię nad sobą zapanować marzę o tym, żeby któryś z nich mnie kiedyś gdzieś daleko i szybko zabrał, bez zbędnych słów, gdzieś na odludzie a tam kochał się ze mną długo i namiętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre...:-) Taka przejażdżka jest oki!, kiedyś zabrałem kobietę...nie była to fantazja taki spontan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhybhy.
Ja ze swoimi fantazjami jestem już bardzo ostrożna Kiedyś też marzylam o seksie z motocyklista i był. Motocyklista i motor pierwsza klasa, nawet mi strój wypożyczył żebym mogła poojezdzic z nim, a seks okazał się tylko zwykłym seksem :P szalu nie było Marzyło mi się też takie porządne rzniecie i też było "do bólu" tyle ze był sam ból - zero orgazmu. Myślałam, ze jak tak pójdzie ze mną facet na całośc, to będzie bosko. Nic z tego. Nawet już na spokojnie mi się wtedy dojść nie udało taka byłam w środku obolala. (chociaż akurat pomijając tamten wieczór każdy nasz seks był ok ale pomysły wdrazane już bardzo ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×