Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucja12.93

Professional Work Service

Polecane posty

Gość lucja12.93

Witajcie !!! Mam pytanie odnośnie firmy wymienionej w temacie. Czy któraś z Was pracowała za pośrednictwem owej agencji ? Byłabym wdzięczna za opinie, informacje o pracy, stawkach, wrażeniach, problemach i innych Dodam ,iż planuję rozpocząć współprace z PWS z siedzibą w Rzeszowie, na stanowisku pokojówka na terenie Niemiec. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga91
Witam ! Również jestem zainteresowana jakimiś opiniami na temat tej firmy, ponieważ dostałam od nich propozycję pracy jako kelnerka w Niemczech, ale jeszcze nie przeszłam rozmowy kwalifikacyjnej (czekam na telefon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga91
wlasnie jestem w niemczech, pracuje w restauracji... prace uzyskalam przez firme PWS. fakt, podroz musialam oplacic sobie sama, ale wszystko na miejscu jest w porzadku, fajna praca, mili ludzie, wynagrodzenie zgadza sie w tym co w umowie, itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Siaba a ty pracowałaś za pośrednictwem PWS? Powiedzieli ci że chcą za coś pieniądze? Za co chcieli żebyś płaciła?? Razem z koleżanką byłyśmy za ich pośrednictwem w Niemczech i to co piszesz nijak ma się do naszych doświadczeń. Nie pobierają żadnych opłat, umowy proste i zrozumiałe, warunki takie jak opisywali. Czytając twoje posty odnoszę wrażenie że ci sie pomyliło skierowanie z delegowaniem. Jak by cie zatrudniali to byś miała płacony przejazd, opieke i inne. Oni dla nas tylko wskazywali pracodawce i zabezpieczali warunki pracy, nie zatrudniali nas. Kase też dostawałysmy od Niemców nie od nich wiec nie wiem czy to dobrze zrozumiałas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaba
Nastąpiła pomyłka. Po dokładnym sprawdzeniu Firmy PWS Rzeszów i prześledzeniu umowy okazuje się,że Firma jest kompetentna.I nie ma obaw. Z tego względu chciałabym w tym miejscu wystosować przeprosiny w stosunku do tej Firmy i przeprosić za napisane pomówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiazuza
czy ktoś może wybiera się za pośrednictwem PWS Rzeszów kolo 30 lipca w okolice Stuttgartu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdopodobnie ja wybieram się w przyszłym tygodniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę wypowiedzcie się na temat tej agencji i przygod zwiazanych z przyjadem na miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulalala
Podbijam wątek. Zastanawiam się nad wyjazdem z nimi. Czy ktoś pracował/pracuje w Niemczech za pośrednictwem tej Agencji? Podzielcie się doświadczeniami :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc222
hej, powiedzcie proszę coś więcej na temat tej agencji.. mam pracować w hotelu jako kelnerka, troszkę się boję, ze mnie mogą oszukać. pierwszy raz podpisuje w ten sposob umowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia_nowa
Witam, również podbijam wątek zamierzam wybrać się do tej agencji w Rzeszowie znalazłam sporo dobrych opinii na jej temat jeśli ktoś wie coś więcej lub pracował przez tę firmę prosze o opinię, z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agencja tragedia. Pani Aldona jest niekompetentna, duże problemy z załatwieniem najdrobniejszej sprawy. Wszystko tłumaczy tym,że to nienależy do jej kompetencji. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×