Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza_.

Zdrada podczas pracy sezonowej zagranica

Polecane posty

Gość Iza_.

Panowie Panie sezon prawie rozpoczety czy zdazaja sie wam skoki w bok kiedy jestescie w pracy sezonowej zagranica? Jestem z chlopakiem 4 lata od 3 lat wyjezdzam do Holandji do pracy do szklarni i zawsze mam mila przygode z jakims zagranicznym fajnym facetem. To dlamnie jak wakacje cos innego nie codziennie to samo i tak samo z tym samym facetem. A wy co otym myslicie czy macie pokusy na skoki w boki w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "Holandji" jeżdżą tylko tępe, niedouczone lafiryndy, czemu dajesz piękny przykład ps - mam nadzieję, że któryś brudas sprzeda ci kiłę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaPrawda
pamiętam jak jechałem do pracy do holandii. W polsce na dworcu płacz, zegnanie się, a w holandii w gospodarstwie w, którym pracowałem, matka z córką dawały dupy holendrowi, bo nie chciało im się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r0bert
jak ktos jest z zapyzialej dziury w polsce to Holandjia to jak raj. do bez roznicy czy polak czy brudas sprzeda ci kile DOCTORKU. A myslisz ze ci pozadni tatusiowie to nie pieprza sie z byle kim w Holandji czy gdzie indziej? a potem w domu w polsce pukaja swoja zonke a zonka jak mezus na wyjezdzie puka sie jeszcze z innym sasiadem itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudy-48
Normalka - byle nic nie złapać oprócz ciąży !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
to jest skok w bok ,a nie zdrada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helmuth
Wydaje mi sie to normalne, takie wyrwanie z rutyny, no i zawsze z checia sie jedzie do pracy za granice ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równo
he he he jak 100 km od domu to przecież nie zdrada :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45778898
Ludzie próbuja łączyć przyjemne z pożytecznym :D A poważnie, to wszystko zależy od człowieka. Jak ktops ma kurestwo pod skórą, to nie musi jechać za granicę, by to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to
nagminne jest ..Ci co pracuja za granica maja swoje tkzw rypanki .Sami je tak nazywaja ,bez obrazy .Nie kochanki ale rypanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123qaz
Po co jedziesz do Holandii, stań przy jakiejś ruchliwej drodze. Tam nie jeden cię wypierdoli we wszystkie otwory jakie posiadasz, to dopiero frajda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×