Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pracy nigdzie nie ma

Brak pracy - Prawdziwe i nie prawdziwe powody

Polecane posty

Gość pracy nigdzie nie ma

Oto powody które tak naprawde nie są powodami 1. Studia (wiele osób studiuje kierunki humanistyczne) a to nieprawda że po tych kierunkach nie ma pracy. Np. dziennikarstwo i komunikacja społeczna, prawo i psychologia oraz kierunki artystyczne typu aktorstwo,reżyseria, fotografia, piosenkarstwo, malarstwo są kierunkami które dają szanse na przebicie. Powstało tyle seriali że zawsze ktoś się przebije do filmu, zawsze może wydać płyte, napisać książke czy zostać prezenterem w telewizji. 2. Brak wykształcenie - średnie wykształcenie to średnie, niezależne czy ktoś ma mature czy nie ma. Powody które są powodami 1. Brak znajomości 2. Brak znajomości języka obcego 3. Biedni rodzice 4. NIetypowe wymagania pracodawców 5. Nieuczciwość pracodawców 6. Bezczelność pracodawców 7. To że pracodawca powinien być uzależniony od pracownika a jest na odwrót 8. Czasami ktoś ma za wysokie kwalifikacje na produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powstało tyle seriali że zawsze ktoś się przebije do filmu, zawsze może wydać płyte, napisać książke czy zostać prezenterem w telewizji." takie rzeczy to tylko w erze... w populacji mało jest osób naprawdę uzdolnionych muzycznie, aktorsko czy plastycznie większośc kończących te kierunki co wymieniłaś to zapewne zwyczajni ludzie którzy studiowali byc miec papier i tytuł mgr "Powody które są powodami 1. Brak znajomości ------->>>>>> to prawda ale da się znaleźc bez znajomości również 2. Brak znajomości języka obcego pełna zgoda 3. Biedni rodzice no ale co mają biedni rodzice do tego co ja umiem i jakie mam doswiadczenie zawodowe ? 4. NIetypowe wymagania pracodawców właśnie, nie nadążamy za trendami rynku pracy 5. Nieuczciwość pracodawców zdarza się 6. Bezczelność pracodawców to powód bezrobocia ? ciekawa myśl 7. To że pracodawca powinien być uzależniony od pracownika a jest na odwrót raczej to że pracodawca jest rozpieszczany codziennymi informacjami o poziomie bezrobocia , słysząc to ..wie że może z nami zrobic wszystko a na koniec ktoś go jeszcze w tyłek pocałuje 8. Czasami ktoś ma za wysokie kwalifikacje na produkcje. no właśnie , po co zatrudniac kogoś kto i tak odejdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak znajomosci jedyny prawdzi
wy powod 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam 3 lata a pewnym stanowisku. Wygryzła mnie kuzynka jednego z członków zawodu. Ja skończyłam studia kierunkowe, byłam zaangażowana w pracę. Nie było żadnych problemów. Ona bez studiów, bez doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobranocka123321
Dobry pomysł na biznes : Zapraszam na stronę internetową. www.bksolutions.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
przede wszystkim to ludzie sami nie wiedzą czego chcą. nie sa gotowi podnosić swoich kwalifikacji, uczyć się, no i wiadomo - wspinać się po drabinie kariery od samego dołu, bo każdemu marzy się kierownicze stanowisko. osobiście myślę, ze zamiast jojczeć, to lepiej wziąć się za siebie i czegoś nauczyć. w szkole głównej biznesu choćby jest fajna oferta edukacyjna - robisz sobie technika i już masz fach w ręku, a jak jeszcze studia czy inną szkołę z innej dziedziny to już w ogóle super. działać działać i jeszcze raz działać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praaaaaaaaaaaaca
Ja w ramach uzupełnienia polecę zdobywanie dodatkowych umiejętności (i wpisów do CV) w postaci darmowych szkoleń: www.doradcakariery.blogspot.com/2012/05/darmowe-szkolenia-to-mozliwe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×