Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przeciętniak

Skoro to życie uczuciowe to

Polecane posty

stwierdzam ,że nie powinno się zbytnio okazywać uczuć swojej partnerce ,kobiecie ,żonie jak zwał tak zwał ale nie powinno się ich okazywać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeruś
Tyż prowda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dlaczego? jak kochasz to powinieneś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
haha ale facetowi powinno ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? jak kochasz to powinieneś" ale zbyt duża wylewność w uczuciach powoduje odwrotny skutek ( przejada sie,jest mdłe )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS jest precyzyjne i to bardzo ,a jeśli ty tego nie rozumiesz ,to ja ci tego tłumaczył nie będę. Poza tym z tego co zauważyłem ,to nieudolnie kreujesz się na kogoś ,kto się na wszystkim zna:o A prawdą jest to,że jeśli ktoś tak o sobie twierdzi,to nie zna się na niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas przeciez ty jestes
jeszcze dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak się seks w związku traktuje. Może być więc tak ,że jeśli zbyt często to jest nie dobrze ,a madrzej jest odpowiednio dozować tak żeby nie doprowadzić do tego ,że druga osoba zdecyduje się na tzw skok w bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z wielką ochotą ukatrupiłbym własnymi rękami taką kreaturę jak ty pisz na maila i uzgodnimy miejsce wstrieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zbyt często to jest nie dobrze hahahaha zbyt czesto to znaczy jak czesto? aaa wiem ZBYT :-) NIEDOBRZE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojdana35
ojej to facet ma przesrane ,musi wszystko zaplanować (seks) i zapamiętać(miłe słowa tylko w święta) grafik by (zbyt) kobiete nie przyzwyczaić do normalnego zwykłego związku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
zs chyba wlasna matka zdradzala na jego oczach stad taka agresja do pozostalych forumowiczow szczegolnie kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecietniak jak wjezdzasz na skrzyzowanie to na zielonym, prawie zielonym, zbyt zoltym czy może niezbyt czerwonym? i drugie pytanie - jestes w stanie okreslic swoja plec czy raczej nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecietniak jak wjezdzasz na skrzyzowanie to na zielonym, prawie zielonym, zbyt zoltym czy może niezbyt czerwonym? hahahahaaha mysle, ze on wjezdza raczej z prawej strony, chyba, ze troche z lewej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze on wjezdza raczej z prawej strony, chyba, ze troche z lewej a na rondo leci troche elipsa ale raczej po luku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma co ukrywac
szczerus to chop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnac za soba troche przyczepe a troche ja pchajac hahahha zaczynam rozumiec ten niezbyt seks w jego wydaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×