Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przessyrane

mam dobre wykształcenie ale...

Polecane posty

Gość przessyrane

nie jestem osobą komunikatywną, wysylam cv i prawie zawsze oddzwaniają i zapraszają na rozmowe, ale nigdy mnie nie zatrudniają, byłam na ok 50 rozmowach, bo praktycznie wszyscy jak zobaczą cv to sie odzywają ale moja niekomunikatywność, odpowiadanie kilkoma zdaniami i brak umięjętność porozmawiania o czymkolwie dyskwalifikuja mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgfdg
to jest kwestia obycia, skoro byłas/byles na 50 rozmowach to popadasz juz w "rutyne" chodzenia na rozmowy kwalifikacyjne, ja tez tak mialam chodziłam na rozmowy z nastawieniem bedzie co bedzie, nie przejmowałam sie jak wypadne i w koncu mnie zatrudnili, pracowałam juz w kilku firmach i tez nie jestem komunikatywna, nie wiem jakiej pracy szukasz, jesli ma to byc obsługa klienta to moze byc trudno, ale sa inne zajecia jakies prace biurowe ktore nie wymagaja komunikatywnosci wiec głowa do gory zycze wytrwałosci, mimo ze rynek pracy z roku na rok jest coraz gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe.......................
ja tez tak mam, w dodatku się jąkam, dlatego nawet nie wysylam cv 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewr324
Co to za dobre wykształcenie można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnn
Ja mam odwrotnie. Jestem biologiem a biologów niestety nikt nie szuka. Wysyłam cv, mam 10 lat doświadczenia i jedno wielkie NIC. 0 odzewu. wiem, ze jak już idę na romowę może być OK. Problem w tym, że nie chodzę, bo nikt mnie nie zaprasza ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
czemu nie myslisz o własnym biznesie? skoro jesteś wykształcona, to na pewno sobie poradzisz. jakiś niewielki sklepik choćby, zawsze to jakaś kasa. zaopatrzyć się możesz w wólce kosowskiej - naszym polskim chinatown, cała masa ludzi w ten sposob zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×