Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sklep_internetowyyy

sklep internetowy - warto?

Polecane posty

Gość sklep_internetowyyy

Witam, założyłam sklep internetowy: www.leart.com.pl myslicie ze taka działalność ma szansę na powodzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia24
pewnie, że tak. tylko musisz być konkurencyjny. dobrym pomysłem jest wprowadzenie też do oferty chińskich czy tureckich ciuchów. w wólce kosowskiej najprościej się zaopatrzyć w taki towar - niedrogi, a schodzi bardzo szybko, na początek na pewno wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajrzyj do Nas na pewno coś zn
Wygląda nieźle ale pomyśl nad reklamą jak chcesz do kogoś dotrzeć z takim tanim asortymentem, albo zmień na jakąś platformę polecam bazarek pl i seopilot do pozycjonowania w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście niskie te ceny :) przyznaj się - towar prosto z wólki kosowskiej? bo chyba nigdzie dotąd nic tak taniego nie widziałam. pytanie jeszcze jak z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicktor
WWW.TWOJESUKIENKI.PL zdecydowanie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam w wólce kosowskiej... towar z Włoch, Hiszpanii i z Francji, zamawiany bezpośrednio od producenta; produkty mają Made in France lub Made in Spain zamiast Made in China ;) co do cen... przy dużych zamówieniach można wynegocjować naprawdę dobre ceny i nałożyć taką marżę, żeby klient też był zadowolony. Zapraszam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam na wólkę kosowską nie narzekam, co prawda chińszczyzna, ale tania jak barszcz, a można coś całkiem ładnego trafić. tak czy siak, fajny sklepik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleasestop
owszem tak, tylko wiesz powinnaś pomyśleć o jakiejś formie promocji, może pozycjonowanie? Dobrze to wykona Advaced Art i nie zedrze z Ciebie ostatniego grosza. Ale wiesz jakiś tam już krok wykonujesz skoro wrzucasz link do strony, tylko tak mi przyszło do głowy lekko powinnaś uważać bo nikt spamerów nie lubi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienne Słoneczko
Zapraszam do sklepu porcelana Green Gate - www.malowanebiela.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treman
Ja ze swojej strony mogę polecić http://www.e-atramenty.pl/ często korzystam z zamienników właśnie u nich, bo mają oryginalne tonery i w dobrych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola98
Ja już dawno zrezygnowałam z zakupów na allegro. Teraz korzystam ze strony wszystkozameryki.com . Można tam kupić dosłownie wszystko: ciuchy, samochody, elektronika. Wszystko prosto, legalnie i bezpiecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklepo02
Fajne sklepy internetowe robi ministerstworeklamy.pl Zdecydowanie polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyny na którym systematycznie robię zakupy to hedoni.pl jeszcze się nie zawiodłam a produkty cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto korzystać z tego typu sklepów, bo można w prosty sposób zaoszczędzić swój czas i wykorzystać go w bardziej ciekawszy i przyjemniejszy sposób. Ja już zaczęłam się rozglądać za dekoracjami na walentynki to wszystko praktycznie to co chciałam jest na https://godanparty.pl/ . Mojemu facetowi na pewno się spodoba, jak zobaczy te girlandy które mam zamiar zamówić. Może też taki fajny prezent sprawie moim rodzicom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam ze strony hedoni.pl i są bezkonkurencyjni, trzeba wiedzieć czym przyciągnąć klientów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to zakupy robię tylko przez intranet. Najczęściej zamawiam z butiku online lili-room.pl, ostatnio kupiłam piękną białą ażurową ...enkę. Ubrania mają świetnej jakości, jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Często kupuję tam też ubrania na prezent dla mamy i siostry, one uwielbiają eleganckie koszule a na tej stronie wybór jest naprawdę spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2021 o 23:09, MaKotek napisał:

Jeśli chodzi o mnie to zakupy robię tylko przez intranet. 

Raczej ciężko byłoby zrobić zakupy przez intranet, ale skoro mówisz, że dajesz radę przejść firewalle to znaczy, że firma powinna zatrudnić porządnego speca od zabezpieczeń 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×