Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Model takiego domu mi się podoba?

Polecane posty

Gość malgosia i marysia po 5000
a garaż? i pewnie tylko 3 pokoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako kawalerowi wystarczy mi taki domek :) cisza, spokoj, czego dojrzala mezczyzna w moim wieku moze chciec wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhm
co to za kurnik:D:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjhm
dojrzala mezczyzna:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie jest potrzebne pietro. Chcialbym taki malutki domek na wsi :) gdzie jest cisza, spokoj, kompletny brak awantur, gdzies gdzie moglbym sie ukryc przed calym swiatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziesz mieszkał z kimś czy sam? Ze swoją plus przyszłą rodziną? bo po co ci bliźniak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje rodzine, a na budowe jestem jeszcze za mlody, ale w przyszlosci jak najbardziej:) Blizniak jest dobry, bo nie jest to mieszkanie w bloku, a nie wymaga tylu nakladow co wolnostojacy dom, czy budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam topik o Twojej rodzinie, współczuję Ci szczerze i trzymam kciuki, żeby spełniły się Twoje wszystkie marzenia i żebyś wyszedł z tego łajna w którym siedzisz po uszy, bo zasługujesz na normalne godne życie, z dala od tej bandy (Twoja rodzinka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek1234567
Wywal opaski, wyprostuj taras i będzie git. Jesli dobrze dobierzesz materialy, bo kolorystyka na wizce to jakiś eksperyment i będzie ladny domek. Taras na pewno skopiowany z innego projektu, najprawdopodobniej z jakiegoś gargamela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga5
My myślimy przyszłościowo. Chcemy kupić dom pod Warszawą, by nasze dzieci miały gdzie spędzać czas, gdzie bawić się. Mamy na oku dom w Łazach: http://www.emeralddevelopment.pl/ Zabudowa szeregowa, podwórko, miła okolica- świetne miejsce na wychowywanie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas już budowa domu za nami, mieliśmy jakąś wizję w głowie jak chcielibyśmy żeby to wyglądało i to była kwestia znalezienia dobrego biura projektowego i wykonawców, ale na szczęście http://ddprojekt.pl/ dostaliśmy jedno i drugie w pakiecie więc fajnie że zajęli się wszystkim od samego początku do końca, taka współpraca jest rzeczywiście o wiele wygodniejsza i oszczędza wiele stresów niepotrzebnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×