Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisek1987

Ratujcie!!!!

Polecane posty

Gość lisek1987

Witam wszystkich, od ponad 3 miesięcy szukam pracy i nic, pracowałam już na produkcji, na magazynie , ale na urlopie macieżyńskim skąńczła mi się umowa o prace i pracodawca mi nie przedłużył i zosałam na lodzie, teraz moia dzidza ma już 10 miesięcy i babcia z chęcią się Natalką zajmie a ja chcę iść do pracy ,ale takiej uczciej bez agenci pośrednictwa bo to jest najgorsze co może być, chciała bym znaleść prace na etat może być na produkcji ,w magazynie ,w sklepie , wszędzie ,a czego nie umiem zawsze mogła gym się nauczyć. Może być to praca na 2 zmiany .Ja mieszkam w okolicach CZMP.Jeśli ktoś z was wie coś na temat pracy to podaje swój e-mail asia22-87@o2.pl i oczywiście zawsze moge przesłać swoje CV.Z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardooiwa
a po macierzyńskim należał ci sie z pup zasiłek dla bezrobotnych, skorzystałas z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek1987
tak oczywiście teraz mam zasiłek ale to jest tylko trochę ponad 500 zl mąż też zarabie nie za dużo a jeszcze z wynajem mieszkania musimy płacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rynek pracy
1 co umiesz ? 2 jakie cv ? większość pracodawców to zwykli ludzie ale obrotni i samouki. do nich się idzie i pyta o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonradinioo
A w jakich okolicach mieszkasz? CZMP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisek1987
Mieszkam niedaleko Rudzkiej Góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeeeeerrrrrrre
to szkoda, ze daleko od wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×