Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wkładka ortopedyczna

Jakie polecacie wkładki ortopedyczne...

Polecane posty

Gość wkładka ortopedyczna

...dla osób z płaskostopiem podłużnym? Czego używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngeliK_8765
Sama nie używałam, ale polecam wkładki Memo, które nosi mój synek. Polecił nam je ortopeda właśnie na płaskostopie. Są fajne bo pasują do różnych bucików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat. Gdzie można kupić dobrej jakości wkładki ortopedyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o takie korygujące wkładki, to polecam pojśc do sprawdzonego miejsca w którym dokładnie wyprofilują i stworzą taką wkładkę – dostosowaną do korygowania wady Twojej stopy. Jak mieszkasz z Warszawie, to sprawdz sobie ofertę http://www.wkladkiortopedyczne.com mają przystępne ceny i nie czeka się długo na zrealizowanie zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka17890
Moja mama kupiła mi wkładki do takich pantofli na wiosnę na Targówku, nie pamietam dokladnie jak sie nazywalo to miejsce ale w googlach znajdziecie, poradnia stopy czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez bardzo polecam te wkladki z www.wkladkiortopedyczne.com... wreszcie moge normalnie chodzic i nic mnie nie uwiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romika
Najlepsze wkładki są nie ze sklepów, a z zakładów ortopedycznych, które robią je na zamówienie, np. zakłady omiotka w warszawie. Wtedy są wkładki projektowane na podstawie badań stóp. A w sklepie się kupuje gotowy wyrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pomoce ortopedyczne możesz zapytać w sklepie http://www.zdrowie.naklo.pl/ Pamiętam,że prowadzą tam również wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że ten koleś z koszykowej wszedzie wrzuca swoje linki a wkładki robi z odlewu jak za gierka a cena to od 450zł. śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź może ofertę, którą znajdziesz pod adresem www.sklepmedyczny24.eu. W tym internetowym sklepie ze sprzętem medyczny kupiłam wprawdzie wkładki ortopedyczne ale oretzy też widziałam. Jestem bardzo zadowolona za zakupu więc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Nowak
Moja znajoma kupowała u nich wkładki dla swojego dziecka http://ortogenic.pl Moim zdaniem warto korzystać z sprawdzonych i pewnych miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej udać się do podologa, który dobierze odpowiednie wkładki do twojej stopy. Ja byłam w centrum podologicznym w Tarnowie, mam wkładki Jurtin medical dzięki którym nie odczuwam już bólu stóp, kolan, bioder itd a wysiłek fizyczny jest u mnie na porządku dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale fakt zgadzam się z adadarno, że najlepiej poradzić się podologa, albo ortopedy. Mi wkładki footwave polecił właśbie ortopeda. A wyszło totalnie przypakiem, że moja stopa nie zachowuje naturalnej osi ustawienia i że trzeba ją nieco skorygować. Poszłam do niego ze skręconą kostką, a wyszłam z zalecenuem zakupu dtnamicznych wkładek ortopedycznych, no ale nie ma w życiu przecież prztpadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ_Sopot
100% polecam dynamiczne wkładki ortopedyczne polskiej marki FootWave. Przywracają stopom właściwe ustawienie, solidnie wykonane i działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Sopot

A co sdzicie o dynamicznych wkladkach ortopedycznych? Podolog, ktorego polecila mi moja przyjaciolka-uwazam, ze swietny, z Sopotu. Przebadal i wymasowal moje stopy. Zalecil mi dynamiczne wkladki footwave i kontrole za 3 miesiace. uzywam ich juz ponad trzy i w piatek ide na kontrole. do chodzenia na codzien mam model Comfort i do treningow sports. Polecam zanimsie cos zakupi poczytac sobie ich bloga. Bardzo specjalistyczne w prosty sposob podane info o naszych stopach i otym, ze tak naprawde kazdy potrzebuje wkladek, bo idealne stopy praktycznie nie istnieja hehe...choc zawsze mi sie wydawalo, ze moje sa idealne https://pl.footwave.com/blog/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Sopot

halo, nikt z Was nie uzywal tych wkladek? chetnie poslucham innych opini, choc widze poprawe u siebie wiec chyba dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kraków

Hej ja używam i sobie chwalę bardzo. Najpierw miałem zapalenie rozcięgna podeszwowego i używałem przez czas rehabilitacji modelu footwave ostroga piętowa. Tera już mam pozwolenie od lekarza na treningi i do butów treningowych używam modelu footwave sports a na codzień modelu comfort. Od czasu kontuzji w końcu przyjąłem do wiadomości, że stopy sa mega ważbe dla naszego zdrowia i dobrego samipoczucia. Polecam wizyte u podologa każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja mam indywidualnie dobrane wkładki, kupiłam w Instytucie Podologicznym w Rzeszowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wkładki ortopedyczne wykonane pod nas są najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli mieszkacie w Gliwicach to polecam wam skontaktować się z www.podologgliwice.pl  Tam zajmują się wykonywaniem indywidualnych wkładek ortopedycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka20

Mi indywidualnie dobrali wkładki ortopedyczne w Instytucie Podologicznym w Rzeszowie 🙂 Bardzo miły pan doktor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Ja takie wkładki kupowałem od  firmy ORTO-MED na odstawie komputerowego badania stóp pacjentów.  Takie wkładki są całkowicie dopasowane do naszych nóg a nie kupione z przypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara Deklij

Powiem wam tak trochę się naszukałam odpowiednich dla mnie sirdanny.pl nic mnie w końcu nie uwiera nie czuje się komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W gdansku w Alto dobierają wkładki indywidualnie, najpierw wykonuje się specjalne badanie stóp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkładki ortopedyczne to produkt, który poprawia komfort chodzenia, a także odciąża kręgosłup. Sprawia, że nawet po całodziennym chodzeniu w obiuwiu czujemy się komfortowo, dlatego warto zakupić wkładki do butów, które będą służyć nam latami. Przy zakupie specjalistycznych wkładek ortopedycznych warto dodatkowo skonsultować sie z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×