Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Achtung achtung Achtung

APEL do migrujących i zakładających temat na naszym dziale....

Polecane posty

Gość Achtung achtung Achtung

jak nie potraficie odpierać ataków, ewentualnie założyć swojego własnego forum szczelnie zamkniętego przed innymi, to na boga miejcie szacunek do nas, osób w tym dziale i nie stacjonujcie tutaj uciekając przed złośliwcami bo na nas sprowadzacie tą plage złośliwców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka z garnka
ja zgłaszam ich posty do kasacji, jak to nie poskutkuje to napisze do admina. co to ma być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gondolalalala
Achtung achtung Achtung, ma racje do tej pory był tu spokój nie chcemy by przyszła za wami reszta sfrustrowanego bydła z cafe, macie swoje działy to tam wracajcie migranci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw był jeden temat
a teraz już sie dowiedziały że tu jest bezpiecznie więc tu przylazły. To jest nie fair wobec innych, bo zaraz tutaj nie będzie sie dalo pisać i pogadać normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona Nierozumiejąca
Czegoś tu nie rozumiem.. Co to za samowola? Poproszę akt własności Działu do wglądu.. A dopiero potem możecie się dalej tu szarogęsić. Bez odbioru. A wasze posty cierpliwie zgłaszamj do kasacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gondolalalala
do Zdziwiona Nierozumiejąca, jeśli nie rozumiecie prostych przekazów, to może pora abyśmy my zaczęły was atakować, może to poskutkuje i się stąd wkońcu wyniesiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram!! do tej pory był
spokój, a teraz co?? bałagan! czułam się tu naprawdę swojsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co :(:(:(
co masz na myśli mówiąc bałagan? mnie tam one nie przeszkadzają. A jedyny rzucający mięchem sfrustrowany troll jaki się odezwał w tej sprawie, to troll kuchenny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×