Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość doktorantka-26

Nie potrafię zapomnieć... co robić ? proszę o porady

Polecane posty

Gość doktorantka-26

witam , otóż moje życie jest strasznie pogmatfane. BYłam zamężna 6 lat mamy dziecko ,lecz 2 lata temu się rozwiedliśmy . Ja nie miałam nikogo , uciekłam w naukę robię obecnie doktorat na uniwersytecie . On natomiast poznał kobietę , spotykał się z nią . Lecz rok temu stwierdził,że nadal mnie kocha a ona dla niego nic nie znaczyła itp. Nie poznałam jej osobiście, wiem tylko z relacji synka,że ma jej zdjęcia w laptopie ( było to ponad rok temu) obecnie gdy zaplatałam synka o to powiedział,że na tapecie tatuś ma jego zdjęcie) ale mniejsza z tym... Znalazłam zdjęcia tej kobiety na portalu społecznościowym i jest naprawdę piękną kobietą. Były twierdzi,że nie spotyka sie z nią i co więcej nie ma kontaktu ... prosi mnie o to,żebyśmy spróbowali po raz kolejny wspólne życie itp. ale ja się waham , nie mogę znieść myśli,że kochał sie z tamta kobietą,że ją całował , przytulał itp ... Może mam tylko głupie uprzedzenie ,albo wynika to z tego,że ja żyłam w celibacie przez te czas a on sobie nie żałował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×