Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elle_tres_bell

Prezent na chrzest- co moze sie przydac???

Polecane posty

Gość elle_tres_bell

Za dwa tygodnie mamy chrzest naszej córeczki. Ludzie pytaja nas co chcemy na prezent i tak sobie mysle ze chyba lepiej powiedziec co chcemy niz cdostac sterte niepotrzebnych ubranek. Tym bardziej ze mowie tu tylko o swoim rodzenstwie- innym gosciom nie mowilabym co maja kupic:) poza tym ulatwie im tym zycie, nie beda musieli sie marwtic. Tak sie tyylko zastanawiam co moze sie przydac? Wiem z doswiadczenia, ze o tym co jest potrzebne wie sie dopiero kiedy wkracza sie w pewien etap.. i uczy sie na bledach niestety;/ np w wyprawce dla niemowlaka znalazlo sie tysiac niepotrzebnych rzeczy... Zastanawiam sie co moze sie przydac, o co poprosic? Chodzi mi o prezent w granicach 500 zl ale tez duzo tansze (500 zl to chce kupic chrzestny) Lezaczek juz mamy, mate tez, sterylizator tez. Pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poprosiła o pampersy i kosmetyki do pielęgnacji:) może też przydać ci sie chusta do noszenia:) super sprawa:) a pampersy i kosmetyki to kupa kasy a zawsze się przyda:) moi znajomi poprosili zamiast kwiatów o pampersy i byli zadowoleni bardzo:) myśmy dostali głównie kasę i kwiaty a taki bukiet to już paczka:P mam 2 i z doświadczenie wiem że na początku drogie gadżety to strata kasy niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle_tres_bell
Dziekuje za odpowiedz, pampersy! w sumie nie wpadlam na to:) moze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem bo
moze fotelik do samochodu? bo teraz pewnie w kubelku jeździ a za kilka miessc na pewno sie przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może: - leżaczek/bujaczek - łóżeczko turystyczne? -karuzelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmaammaa w domu
krzesełko do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś fajna mata edukacyjna? One czasem sporo kosztują, a dla \takie malucha dobra rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może...
Mata edukacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile dziecko ma
miesięcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to może...
Nie doczytałam że matę już masz. teraz są skoczki w modzie o ile masz miejsce w domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle_tres_bell
Mala ma teraz 3,5 miesiaca:) za dwa tygodnie bedzie miala 4 Mate jak pisalam mam:) a oco chodzi z tym fotelikiem samochodowym? Teraz ma 0-13 a od kiedy trzeba bedzie zmienic? Bo skoro teraz ma 6 kg to pewnie 13 kg ma dziecko ok roczku.. Nie za wczesnie na taki prezent? Hmmm w sumie.... Tylko z tego co pamietam to bylo dosc drogie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem bo
wiesz, tak to napisalam z wlasnego doswiadczenia. u nas synek byl wozony od urodzenia w kubelku-foteliku, takim z zestawu z wozkiem 3 w 1 tylko 6 miesc, a potem przenislismy go do fotelika takiego na stale zamontowanego w aucie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze powiem bo
u nas tek kubelek byl do 11 kg, syn na rok wlasnie wazyl 11 kg, ale zmienilismy wczesniej, a jest to wydatek, a jak macie tak do 500 pln to znajdziesz sporo takich dobrych konkretnych modeli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczorajszydzienamoze jutrzejsz
proponuje krzeselko do karmienia :) super sprawa ;) oczywiscie na pozniej ;) albo hustawke jesli masz miejsce ;) a fotelik to lepiej wybor zostaw sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polalala25
-pieniądze po prostu. i wykupic np szczepienie na pneumokoki, albo inne nieobowiazkowe, ktore kosztują. -fotelik do samochodu - pożadną książke z bajamki i baśniami, której maluch póki co nie bedzie miał dla siebie do zabawy - krzesełko do karmienia (za niedługo przyda ci sie napewno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle_tres_bell
A jaki fotelik macie na mysli? Jaki sie potem kupuje? 9-18 czy jakis inny? (sa jeszcze-25 i 36)\Patrzylam ale dobry fotelik to kwota rzedu 1000 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lk
zobaczcie na www.dyplompapieski.pl - oryginalny prezent na całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helka

Kupiłam chrześnicy po konsultacji z siostrą krzesełko do karmienia model cybex lemo - super im się sprawdza. W sklepie Tosia mają spory wybór jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ja bym miała wybrać to albo krzesełko do karmienia albo jakaś fajna spacerówkę. Moje dzieci miały komplety 3w1 i spacerówka od kompletu nam się nie sprawdzała. Zmieniałam na mniejszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szybko pozbylam  się wózka 3w1 wielki dużo miejsca zajmował lepiej mała zgrabna spacerówka , fotelik też dobra rzecz mój syn był pulpetem już na 7 miesięcy ważył 11 kg potem waga stała w miejscu aż do 2 roku życia więc wtedy kupiliśmy dobry fotelik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×