Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dylematykuchenneee

jakiej firmy kuchenke gazową polecacie? która firma jest solidna?

Polecane posty

Gość gość
Tak akurat Amica ma tego mega sporo od tego przecież zaczynała i moim zdaniem robią jedne z najlepchszych kuchni na świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchenki gazowe to przeżytek, warto zainwestować w płytę indukcyjną moim zdaniem, teraz jest nawet taka fajna promocja na media expert, na płytę indukcyjną BEKO, a jeszcze jak się kupić także piekarnik to już w ogóle cena jeszcze idzie w dół , przemyślcie sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cenowo faktycznie wychodzi bardzo dobrze. No i indukcja jest ponoć bardziej opłacalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlla
tak tak płyte indukcyjna to mozesz sobie zamontowac jak masz siłe a w blokach z PRL siły nie ma i z indukcji dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe nie polecam płyty indukcyjnej do budynków wielkiej płyty jak nie wymieniali instalcji. Jak kuchenke to bierze coś z Amici - od zawsze są w polskich domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh to akurat fakt. I u mojej babci i u moich rodziców stoi kuchnia Amici więc coś z tą tradycją faktycznie jst:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie wybór masz naprawdę szeroki i zależy tylko od tego jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na jej zakup. Do kwoty 1500zł kupisz już naprawdę dobrą kuchenkę z piekarnikiem, oprócz Amici zerknij na Beko lub Electroluxa. www.Gaz-but.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA kupiłam teraz moim rodzicom na 40 rocznice ślubu własnie kuchenczkę i wybrałam Amicę - pczywiście biała bo to klasyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest teraz jakoś model tej Amici który mogłbyście poleciić z doświadzcenia? Ja to nie ogarniam tyle tego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyśka0987
Urządzałam niedawno kuchnię sama a jak się pewnie domyślacie jako kobieta mam dość małe pojęcie o tych wszystkich technicznych sprawach. Postawiłam na polską jakość i wybrałam sprzęt Kernau ale powiem szczerze, że gdyby nie pracownicy w sklepie, którzy mi doradzali było by ciężko. Jeżeli nie macie zielonego pojęcia o tych sprawach to polecam wybrać się do renomowanego sklepu gdzie uzyskasz fachową poradę, bez tego może być na prawdę ciężko, ja skorzystałam z kompetentnej porady pracowników sklepu Max Kuchnie, który zresztą szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zwykłą gazową kuchnie, ale zmieniam na płytę indukcyjną. Szukałam na electro.pl i trafiłam na fajną Amicy. Kupiłam od razu też zestaw garnków. Słyszałam właśnie, że korzystniej wychodzi gotowanie na takiej płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zwykłą gazową kuchnie, ale zmieniam na płytę indukcyjną. Szukałam na electro.pl i trafiłam na fajną Amicy. Kupiłam od razu też zestaw garnków. Słyszałam właśnie, że korzystniej wychodzi gotowanie na takiej płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mieczysław
Miałem dawno temu jakąś jugosłowiańską, nie pamiętam nazwy. Była świetna, zapalała palnik od dotknięcia. Ale zgniły boczne blachy i trzeba było nową przy remoncie kuchni. Nowa, chwalona na forum Amica, niestety ma problem z zapalaniem gazu od nowości. Teraz największy palnik w ogóle szwankuje; gaśnie samoistnie, kopci. Majster twierdzi że nie opłaca się wymiany rozdzielacza gazu. No cóż nie kupię więcej Amicy. Chyba wrócę do Gorenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestia

Wiecie co, ja też długo upierałam się nad kuchenką gazową, jednak z czasem dałam się przekonać na indukcję i teraz żałuję tylko, że tak późno. Mam płytę z Electroluxa, z serii 600 SENSE SenseBoil - sama rozpoznaje poziom zagotowania i dostosowuje temperaturę, dzięki czemu nic nie kipi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gWFA

a jak czyści się taką płytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestia

Tak jak mówię, nie ma problemu z przypalonymi przybrudzeniami, bo na SenseBoil po prostu gotowane potrawy nie kipią, ale wiadomo, czasem coś w trakcie mieszania się chlapnie - mam specjalne środki do czyszczenia z Electroluxa, czyszczenie jest bezproblemowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×