Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

000kasienka000

18lat i romans ze starszym

Polecane posty

Hey mam 18 lat od prawie 9 miesiecy spotykam sie ze starszym(wolnym) facetem. Jest mi z nim dobrze ale czaami jak rusze rozumem to sobie mysle (co ty ku**a robisz?) nie wiem czy to konczyc czy kontynuowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś spotykałam się ze starszym facetem od siebie o 9 lat i niby moja pierwsza miłość na zawsze heh tak myślałam..no ale wyszło jak wyszło i się rozstaliśmy...długo historia... teraz jak już "dojrzałam" to sobie myślę co ja widziałam w takim starym kapciu jak na świecie jest tyle młodych fajnych chłopaków. Teraz to już mam męża ale tylko o 4 lata starszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xbox 666 TWISTED METAL 997 PSX
Starsi faceci lubią młode pipki szalone i ciekawe życia! Młódki-nieródki kochają stare k00tasy opadnięte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przyjaciółka ma męża uwaga...o 24 lata starszego. Ona ma 33 a on 57 i tak wspaniałego małżeństwa nigdy nie widziałam! oni nigdy się nie kłócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39lat... To bylo dziwne.... 2 miesiace samych rozmow bez sexu . Nie czuje nic do niego. Mamy umowe"czysty sex plus przyjazn bo naprawde dobrze sie dogadujemy. A ani ja ani on nie chcemy zwiazku... I nie jestem z nim dla kasy!! Pochodze z bardzo zamoznej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie spedzac z nim czas i naprawde czuje sie fajnie w jego towazystwie tylko czasami jak pomysle co ja wlasciwie robie to sie w glowe bije!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to tylko sex
to nie ma sie chyba czym martwić tylko czerpać ile się da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak ... Wiem ze sie nie sprzedaje bo on nic mi nie daje . Tylko czasami rozsadek sie odzywa i wtedy mi tak jakby "wstyd" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli to tylko sex
gdyby był młodszy, 22 lata lepiej byś się czuła? Korzystaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwał się chociaz z okazji
dzisiejszego święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic złego nie robisz, on zresztą też. Nie dręcz się niepotrzebnie- równie dobrze mogłabyś się tak spotykać z rówieśnikiem: i co by to zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyj i zdobywaj doswiadczenie , mysle tylko ze kiedy wasz zwiazek sie zakonczy i poznasz mlodszego bedziesz odczuwala niedosyt dojzalosci u mlodszego chlopaka ale... to juz twoja sprawa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×